reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Hej. Ale paskudnie się zaczął poniedziałek. I cały tydzień. Jeszcze do rana miałam 1% nadzieji że to mogła być implantacja, ale rano już temperatura poleciala w dół. Brzuch mnie boli, okres się rozkrecil. Nawet nie było mi dane zrobić testu, bety, nic... Pomimo tego że profesor mi powiedział że nie jest zwolennikiem Symfolicu inofolicu itp to będę pić od dzisiaj, bo po cyklu w którym nie brałam dupka nigdy nie mam pęcherzyków. ....... Wy też pijecie bez uzgodnienia z lekarzami?
 
Tak,w terminie @ jeśli @ ma przyjść to przytulanki mogą jak najbardziej ja rozkręcić..ale jeśli doszlo do zagniezdzenia to raczej nie powodują uszkodzenia wczesnej ciąży..
Dokładnie tak. Nie wspomniałam że stosunek może uszkodzić ciążę i wywołać plamienia.
Ja jadę na betę. Dam znać jak będę mieć wynik.
Kciuki zaciśnięte
Hej. Ale paskudnie się zaczął poniedziałek. I cały tydzień. Jeszcze do rana miałam 1% nadzieji że to mogła być implantacja, ale rano już temperatura poleciala w dół. Brzuch mnie boli, okres się rozkrecil. Nawet nie było mi dane zrobić testu, bety, nic... Pomimo tego że profesor mi powiedział że nie jest zwolennikiem Symfolicu inofolicu itp to będę pić od dzisiaj, bo po cyklu w którym nie brałam dupka nigdy nie mam pęcherzyków. ....... Wy też pijecie bez uzgodnienia z lekarzami?
Ja pije inofem [emoji2960] nie wiem czy to to samo
 
Hej dziewczyny, czy mogę dołączyć? Staramy się o drugie dziecko. 3 sierpnia wzięłam ostatnią tabletkę Cerazette, 12 października wyszedł mi pozytywny test owu ale 18go przyszła @, trwała 3 dni i jeden dzień plamienia. Nic przy tym nie bolało a nastawiłam się, że po porodzie @ będzie dłuższa i bardziej bolesna. Zrobiłam test 16.11 ale biel vizira :( Z synem udało się nam w pierwszym cyklu po odstawieniu anty. Dalej karmię piersią więc może to ma wpływ? Kurcze jakoś tak smutno mimo, że to pierwszy cykl, naiwnie wierzyłam, że uda się tak łatwo jak z synem. Aaa zapomniałam dopisać, że test był robiony w 30dc. Dzisiaj już 32dc i dalej @ nie ma. Wizytę u gina mam dopiero 4 grudnia.
 

Załączniki

  • 75486026_746589252491497_7512248076761825280_n.jpg
    75486026_746589252491497_7512248076761825280_n.jpg
    118,1 KB · Wyświetleń: 80
Hej dziewczyny, czy mogę dołączyć? Staramy się o drugie dziecko. 3 sierpnia wzięłam ostatnią tabletkę Cerazette, 12 października wyszedł mi pozytywny test owu ale 18go przyszła @, trwała 3 dni i jeden dzień plamienia. Nic przy tym nie bolało a nastawiłam się, że po porodzie @ będzie dłuższa i bardziej bolesna. Zrobiłam test 16.11 ale biel vizira :( Z synem udało się nam w pierwszym cyklu po odstawieniu anty. Dalej karmię piersią więc może to ma wpływ? Kurcze jakoś tak smutno mimo, że to pierwszy cykl, naiwnie wierzyłam, że uda się tak łatwo jak z synem.
Witaj.
 
Hej dziewczyny, czy mogę dołączyć? Staramy się o drugie dziecko. 3 sierpnia wzięłam ostatnią tabletkę Cerazette, 12 października wyszedł mi pozytywny test owu ale 18go przyszła @, trwała 3 dni i jeden dzień plamienia. Nic przy tym nie bolało a nastawiłam się, że po porodzie @ będzie dłuższa i bardziej bolesna. Zrobiłam test 16.11 ale biel vizira :( Z synem udało się nam w pierwszym cyklu po odstawieniu anty. Dalej karmię piersią więc może to ma wpływ? Kurcze jakoś tak smutno mimo, że to pierwszy cykl, naiwnie wierzyłam, że uda się tak łatwo jak z synem. Aaa zapomniałam dopisać, że test był robiony w 30dc. Dzisiaj już 32dc i dalej @ nie ma. Wizytę u gina mam dopiero 4 grudnia.
Mi ten test zawsze pokazał negatyw. Dopiero płytkowy bobo dał cień bladej kreski. Dziś zrobiłam betę.
 
Mi ten test zawsze pokazał negatyw. Dopiero płytkowy bobo dał cień bladej kreski. Dziś zrobiłam betę.
Hmm kupiłam ten test strumieniowy i płytkowy przy okazji innych zakupów tylko dlatego, że kosztował grosze. Może faktycznie on okłamuje bo zastanawia mnie, że dziś juz 32dc i ani kreski ani @. Mam jeszcze ten płytkowy. chyba jutro go zrobię. Z synem robiłam check go z rossmanna i płytkowy bobo i oba wyszły dobrze widoczne.
 
reklama
Mi ten test zawsze pokazał negatyw. Dopiero płytkowy bobo dał cień bladej kreski. Dziś zrobiłam betę.
Daj znać jak będziesz miała wyniki :) Trzymam kciuki.

Może idź zrób betę będziesz wiedzieć co i jak.
Tak właściwie to się nie nastawiam na 2 kreski bo przytulanki były ledwo kilka razy. Ale może zrobię jutro bo i tak idę na krew to będzie za jednym razem.
 
Do góry