reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny coś koło 6tygodnia i kilku dni i test taki i były dwa pecherzyki może bliźnięta skoro taki ciemny 🤭
IMG_2443.JPG
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja przy niedzieli z kiepskimi wiadomościami. Dzisiaj rano były przytulanki z mężem. I od rana zaczęłam lekko krwawić. Pojawił się śluz w dużych ilościach lekko brunatny. Myślałam że to może nadżerka, że coś się podrażniło i stąd to więc się zbytnio nie przejęłam. Tym bardziej!!! Że rano skoczyła mi temperatura prawie do 37 stopni. Ale z biegiem dnia, zaczął mnie pobolewac brzuch, miednica, i teraz już krew na wkladce, i w ogóle chyba rozkręca się okres. Jestem załamana :( dwa pęcherzyki :( piękna owulacja. I nic :( znowu nic. Z jednej strony dobrze że cykl nie wydłużył się jakoś mocno, ale jestem tydzień po owulacji. Czyli ta faza lutealna jest skrócona..... Ehhhh.... Brak mi sił :( Screenshot_20191117-074214.png
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja przy niedzieli z kiepskimi wiadomościami. Dzisiaj rano były przytulanki z mężem. I od rana zaczęłam lekko krwawić. Pojawił się śluz w dużych ilościach lekko brunatny. Myślałam że to może nadżerka, że coś się podrażniło i stąd to więc się zbytnio nie przejęłam. Tym bardziej!!! Że rano skoczyła mi temperatura prawie do 37 stopni. Ale z biegiem dnia, zaczął mnie pobolewac brzuch, miednica, i teraz już krew na wkladce, i w ogóle chyba rozkręca się okres. Jestem załamana :( dwa pęcherzyki :( piękna owulacja. I nic :( znowu nic. Z jednej strony dobrze że cykl nie wydłużył się jakoś mocno, ale jestem tydzień po owulacji. Czyli ta faza lutealna jest skrócona..... Ehhhh.... Brak mi sił :( Zobacz załącznik 1046609
a miałaś leki po owu? Bo mi dawała właśnie na wydłużenie 2 fazy. Bo miałam super różnie.
 
Do góry