reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Mi gin nie kazała aż tak się przejmować temp, kazała zrobić po wczorajszym teście betę i zobaczymy co dalej.
No tak bo gin nie sugeruje się temperatura tykko beta bo z testami różnie bywa szczerze mówiąc.

Ja też trzymam kciuki za duża betę i czekam cierpliwie jak zrobisz badanie i wstawisz nam tu wynik [emoji110][emoji3526]
 
Pracuje jak pracuje nic nie poradzę. Dlatego tez nie zawsze jest jak się przytulać mierzyć czy zrobić badania bo nocki dają w kość.
A nie masz możliwości skoczyć w dzień do szpitala np? Będzie dobrze coś czuję ;)

Ja dzisiaj wstałam o 5 bo się zbudziłam. I miałam nie mierzyć, bo wiem że to bez sensu ale miałam prawie 37.... Zobaczę jak jutro. Zawsze jak tak wstawałam i chodziłam to temperatura była jeszcze niższa przez to, a nie że szła w górę.
 
no to kochana tak jak ja. poszłam na wizytę kontrolną i się okazało że dziadostwo jest (polip0,8mm)..akurat byłam po miesiaczce i poszłam do szpitala usunęli we wtorek..także następny cykl znów wrócimy do starań...
Nie rozumiem czemu mnie tak odwlekł do stycznia skoro następną @ mam na początku grudnia.
 
A nie masz możliwości skoczyć w dzień do szpitala np? Będzie dobrze coś czuję ;)

Ja dzisiaj wstałam o 5 bo się zbudziłam. I miałam nie mierzyć, bo wiem że to bez sensu ale miałam prawie 37.... Zobaczę jak jutro. Zawsze jak tak wstawałam i chodziłam to temperatura była jeszcze niższa przez to, a nie że szła w górę.
Hm może i tam podskoczy szpital mamy w mieście
 
reklama
No tak bo gin nie sugeruje się temperatura tykko beta bo z testami różnie bywa szczerze mówiąc.

Ja też trzymam kciuki za duża betę i czekam cierpliwie jak zrobisz badanie i wstawisz nam tu wynik [emoji110][emoji3526]
wstawie wstawię już się nie mogę doczekać. A właśnie na innym forum tez widza druga kreseczkę. Także szansa jest.
 
Do góry