reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Yay nie ma torbieli w jajnikach, jajniki są piękne na USG :) Nic tylko się starać! :D A te moje bóle podbrzusza i jajników w okresie okołoowulacyjnym i po to ponoć moje odczuwanie pęknięcia pęcherzyka Graafa! Ja to zawsze muszę być wyjątkowa :D

Dziś już zaczęły mnie boleć plecy, a okres okołoowulacyjny ma zacząć się w sobotę, to może owu będzie wcześniej? Próbujemy :D
Też myślałam, że w tym cyklu będzie szybciej owu bo test dość ładny już w 6dc ale póki co spokój. Spodziewam się 26.10 ;) Próbujemy codziennie haha
 
reklama
Z racji tego ze nie wierzyłam zrobiłam jeszcze kilka. Ciąża jak nic :yes:
 

Załączniki

  • 01F620A8-B42D-453F-8860-8423B6DF8355.jpeg
    01F620A8-B42D-453F-8860-8423B6DF8355.jpeg
    888 KB · Wyświetleń: 127
Moja bratowa zawsze w ciążę na 1-ym roku medycyny... BLIŹNIAKI! było ciążko, przez 6miesiecy moja siostra u nich zamieszkala, żeby pomagać głównie w nocy przy dzieciach. Dziewczynki urodziły się w 8m-cu. Jedna z rozszczepem podniebienia ale jedna operacja i nie ma śladu. Dziewczynki gdy już były większe same się bawiły w "kojcu". Nie mówię że było łatwo, bo przez studia w pomoc była zaangażowana cała rodzina. Ale było warto! Patrząc jakie są teraz duże 8lat, jak podobne a jednak różne.. Są wspaniałe i sama chciałabym mieć bliźniaki. Tylko trochę odstrasza mnie ten duży wózek.. Powodzenia!
Bliźniaki to moje największe marzenie. Szkoda, że nie do spełnienia
 
Ja w tym miesiącu nie mam żadnych objawów (nawet urojonych:-)
trochę to dziwne bo zawsze w drugiej połowie cyklu czułam że zbieram,wodę,miałam wzdęcia i zmieniały się mi piersi a w tym nic a tonjuz 22dc,może ta luteina tak wplywa albo cykl bezowulacyjne był
Mam dokładnie tak samo. 22 dc i nic, zero czegokolwiek. Ale muszę przyznać, że musiałam sprawdzić dc bo dałam spokój z tym kontrolowaniem.moxe to dla tego nie czuje... Sama nie wiem. Staram się zająć głowę czymkolwiek innym. Jakie miewasz długie cykle?
 
Mam dokładnie tak samo. 22 dc i nic, zero czegokolwiek. Ale muszę przyznać, że musiałam sprawdzić dc bo dałam spokój z tym kontrolowaniem.moxe to dla tego nie czuje... Sama nie wiem. Staram się zająć głowę czymkolwiek innym. Jakie miewasz długie cykle?
30 dniowe ale teraz do 26 dc biorę luteine więc może @przyjść szybciej, a jak nie przyjdzie to gdzieś za tydzień zatestuje pewnie:-) A u Ciebie jaki plan:-)?
 
reklama
Dzisiaj u mnie monitoring ostatniej szansy... Byłam 9 i 13dc i tylko 12mm i gin stwierdziła, że cykl raczej stracony ale ja uparlam się żeby przyjść w jeszcze w 16dc (dzisiaj). Zobaczymy co będzie. Wcześniej nic się nie działo a od 14dc mam ostre bóle jajników na przemian, od wczoraj śluz plodny i piersi jakieś takie pełniejsze... Jestem pełna nadziei! [emoji3590]
 
Do góry