reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Hej dziewczyny. Jak tam dzisiejsze nastroje. Ja czuję że bez bycia tu nie dzwigne tego wszystkiego. Czuje się okropnie. Od wczorajszego płaczu aż jestem spuchnięta. Podkowy mam pod oczami okropne. Codziennie do wczoraj budziłam się z radością, a dziś jak się obudziłam to dotarło do mnie co się dzieje. Nie mam siły na nic. Załamałam się :(
 
Hej dziewczyny. Jak tam dzisiejsze nastroje. Ja czuję że bez bycia tu nie dzwigne tego wszystkiego. Czuje się okropnie. Od wczorajszego płaczu aż jestem spuchnięta. Podkowy mam pod oczami okropne. Codziennie do wczoraj budziłam się z radością, a dziś jak się obudziłam to dotarło do mnie co się dzieje. Nie mam siły na nic. Załamałam się :(
Wiem, że to wszystko jest trudne ale nie zalamuj się, nie możesz! A może wyjedź gdzieś z mężem, odpoczniesz, oderwiesz się od tego, zrelaksujesz i może wtedy się uda :)
 
Wiem, że to wszystko jest trudne ale nie zalamuj się, nie możesz! A może wyjedź gdzieś z mężem, odpoczniesz, oderwiesz się od tego, zrelaksujesz i może wtedy się uda :)
No właśnie tyle co byliśmy na wyjeździe. Wróciłam wypoczęta radosna, potem też w domu i w pracy na luzie. Ten weekend też byliśmy poza domem. A tu wczoraj jak obuchem w łeb. Więc żadne odpoczywanie relaks i wyjazdy jak widać nie pomagają.
Czy ty pierwszy raz bierzesz clo? I wcześniej w ogóle nie miałaś pęcherzyków ? Powiem szczerze, że ja miałam zawsze chociaż ten jeden dwa. Boje się że jak wezmę to clo to nagle wyskoczy mi 5-7 sztuk i wtedy znowu nie będziemy mogli bo będzie orzestymulowanie.
 
Ja biorąc clo też co cykl mam kilka pęcherzyków ale i tak zawsze dominujące mam dwa i dawkę clo biorę niewielką bo tylko 0,5x1 i rosną ładnie i później dostaje zastrzyk i w ciągu 36 do 40 godz mi pękają. W tym cyklu też miałam dwa po 20mm i pękł narazie jeden po 38 godz i mam nadzieję że z niego się uda a drugi jeszcze w całości więc w nim marne szanse pokładam. A ty się nie poddawaj bo wszystkiego trzeba spróbować.
Ja już 7 lat walczę i też miałam cykle zwątpienia ale nigdy się nie poddałam i za ciebie tez trzymam kciuki.[emoji847][emoji110]
No właśnie tyle co byliśmy na wyjeździe. Wróciłam wypoczęta radosna, potem też w domu i w pracy na luzie. Ten weekend też byliśmy poza domem. A tu wczoraj jak obuchem w łeb. Więc żadne odpoczywanie relaks i wyjazdy jak widać nie pomagają.
Czy ty pierwszy raz bierzesz clo? I wcześniej w ogóle nie miałaś pęcherzyków ? Powiem szczerze, że ja miałam zawsze chociaż ten jeden dwa. Boje się że jak wezmę to clo to nagle wyskoczy mi 5-7 sztuk i wtedy znowu nie będziemy mogli bo będzie orzestymulowanie.
 
No właśnie tyle co byliśmy na wyjeździe. Wróciłam wypoczęta radosna, potem też w domu i w pracy na luzie. Ten weekend też byliśmy poza domem. A tu wczoraj jak obuchem w łeb. Więc żadne odpoczywanie relaks i wyjazdy jak widać nie pomagają.
Czy ty pierwszy raz bierzesz clo? I wcześniej w ogóle nie miałaś pęcherzyków ? Powiem szczerze, że ja miałam zawsze chociaż ten jeden dwa. Boje się że jak wezmę to clo to nagle wyskoczy mi 5-7 sztuk i wtedy znowu nie będziemy mogli bo będzie orzestymulowanie.
Pierwszy raz biorę Clo. Czy miałam owulacje to nie wiem, nigdy nie złożyło się tak, żebym poszła do ginekologa i powiedział mi że mam pęcherzyk.. Ale testy owulacyjne wychodziły mi dodatnie. Na początku sierpnia powiedziała mi że mam płyn w zatoce daglassa co świadczy o pęknięcie pęcherzyka ale dzień wcześniej byłam na basenie i czytałam że to mogła być poprostu woda z basenu...
 
Wydaje mi się, że z tym pęcherzykiem to nie żadna beznadziejna sprawa. Dostaniesz zastrzyk i będzie idealna owu :) Nie poddawaj się! :)
Tez mam takie przeczucie :)
Posłuchaj dziewczyn i spróbuj. Trzeba się wszystkiego chwytać. Jeśli to nic nie pomoże to będziesz myślała co dalej a teraz skup się na tym clo i pomyśl, że to Twoja szansa!
 
No nie mam wyjścia. Muszę spróbować. Mam dawkę jedna dziennie 0,5. Więc może się nie przestymulują. Najbardziej mnie martwi ten monitoring bo wypada na weekend wszystkich świętych. Kiedy wy dziewczyny macie wyznaczone dni na monitoring?
 
reklama
Hej! Ja tylko co objawów to chciałabym dodać wzdęcia i ból brzucha na dole. Aż nie wiem czy do gin nie iść dziś. Wg @ to dopiero 3tyg6dzien ciąży więc raczej nic nie będzie widać, ale może luteinę da.
 
Do góry