reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Moja dobra kumpela zaszła w ciążę z jednego jedynego seksu w cyklu - dzień przed @ ! A wie to na 100% bo męża w domu tylko wtedy miała ;)
Także tak, możliwa jest owulacja w 10 czy 11 dc ;)

Z Ciekawości zrobiłam test owu i mega pozytywny, aż się zdziwiłam że ta kreska testowa taka ciemna :o
 

Załączniki

  • IMG_20190904_114059.jpg
    IMG_20190904_114059.jpg
    114,7 KB · Wyświetleń: 56
Z pierwszą ciążą zaszłam w pierwszym cyklu przy jednym zbliżeniu..... teraz juz jestem po 1 poronieniu i po 3 cyklu...... czasem nie wierzę, że się mi uda...
 
Dziewczyny muszę zapytać bo schizuje..
Źle się czuje, do gina dopiero jutro na 9:00. Boli mnie podbrzusze, nie jest tragicznie ale od wczoraj moje objawy ciążowe jakby się zmniejszyły. Po wizycie w WC zauważyłam.taka mała brązową plamkę na wkładce. Czuję że coś nic z tego nie będzie. Nie ma szans żeby do gina pójść wcześniej.
Wiem że to bolesne, ale możecie mi powiedzieć jak wygląda zaczynające się poronienie?
 
Dziewczyny muszę zapytać bo schizuje..
Źle się czuje, do gina dopiero jutro na 9:00. Boli mnie podbrzusze, nie jest tragicznie ale od wczoraj moje objawy ciążowe jakby się zmniejszyły. Po wizycie w WC zauważyłam.taka mała brązową plamkę na wkładce. Czuję że coś nic z tego nie będzie. Nie ma szans żeby do gina pójść wcześniej.
Wiem że to bolesne, ale możecie mi powiedzieć jak wygląda zaczynające się poronienie?
U mnie zaczęło się od plamień... Dopiero drugi dzień był koszmarem...
Nie życzę Ci tego... Musisz być dobrej myśli!
 
Dziewczyny muszę zapytać bo schizuje..
Źle się czuje, do gina dopiero jutro na 9:00. Boli mnie podbrzusze, nie jest tragicznie ale od wczoraj moje objawy ciążowe jakby się zmniejszyły. Po wizycie w WC zauważyłam.taka mała brązową plamkę na wkładce. Czuję że coś nic z tego nie będzie. Nie ma szans żeby do gina pójść wcześniej.
Wiem że to bolesne, ale możecie mi powiedzieć jak wygląda zaczynające się poronienie?
U mnie było od razu krwawienie, tak jak zaczyna się miesiaczka, zero plamien przed, od razu czerwona krew.. mogłaś zrobić wyniki na progesteron może to on odpowiadać za plamienia
 
U mnie było od razu krwawienie, tak jak zaczyna się miesiaczka, zero plamien przed, od razu czerwona krew.. mogłaś zrobić wyniki na progesteron może to on odpowiadać za plamienia
Nie pomyślałam o tym. Za bardzo jestem przerażona.. nie wiem co robić. Zostałam sama w domu z 3latkiem i ciężko mi to wszystko ogarnąć. Nie byłam przygotowana na ciążę bo pogodziłam się z cyklem bezowulacyjnym. A tu takie zaskoczenie. Na dodatek jest zupełnie inaczej niż w pierwszej. I jestem okropnie spanikowana. Że strachu boli mnie brzuch.
 
reklama
Dziewczyny muszę zapytać bo schizuje..
Źle się czuje, do gina dopiero jutro na 9:00. Boli mnie podbrzusze, nie jest tragicznie ale od wczoraj moje objawy ciążowe jakby się zmniejszyły. Po wizycie w WC zauważyłam.taka mała brązową plamkę na wkładce. Czuję że coś nic z tego nie będzie. Nie ma szans żeby do gina pójść wcześniej.
Wiem że to bolesne, ale możecie mi powiedzieć jak wygląda zaczynające się poronienie?
U mnie zero krwawien tylko żołądek bolał. Na fotelu u gin po próbie zrobienia badania się polała krew.....
 
Do góry