reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Po prostu mu nie mów. Z moim to samo. Na zawołanie, z kalendarzem nie chce. Nie mówię mu kiedy owu tylko sama wtedy przejmuję inicjatywę. :)
On ciągle zmęczony, nie wyspany ... kilka razy jak oststnio przejmowałam inicjatywę to można powiedzieć, że dostałam kosza. Niby wszystko przez zmęczenie no ok 3lata wstawiania o 2 w nocy mogą wykańczac. Jednak przez to odrzucenie jakoś obiecałam sobie, że nie będę zaczynać pierwsza:(
 
reklama
U mnie pewnie też nic w tym mc bolą piersi objawy jak na okres ale on powinien być ok 5-6 . Przytulanki tylko raz w dzień przed owu .... ja już tam Jakoś nadziei nie mam. Mój partner uważa , że wyliczanki, testy owu i taki nacisk , że już i teraz trzeba bo owu, go zniechęcaja... także teraz trafić będzie jeszcze ciężej....:(
Mój mówi dokładnie tak samo także rozumiem Cię w pełni:/
 
@Spazientito mam dobre przeczucia co do Ciebie :) mimo że Ty ten cykl spisała na straty :)

Melduje się po wizycie, wszystko w porządku, pęcherzyk ciążowy i zoltkowy są, czekamy na zarodek.
Na razie wszystko prawidłowo, ciąża faktycznie młodsza niż z OM (później owulacja była). USG powtarzamy za 5 dni i ma być zarodek z serduszkiem, na to szykuje się mój ginekolog i ja też się na to nieśmiało nastawiam :) proszę, nie puszczajcie jeszcze kciukow :)
IMG_20190829_140840.jpeg
 
W sercu ogromna chęć prób by ujrzeć te II kreski z drugiej go rozumiem z kolejnej okropny żal.
A ja nie rozumiem :) mnie to czasem wkurza, bo chcemy mieć razem dziecko, a czasem mam wrażenie że tylko mi na tym zależy. No nic nie poradzisz na to że owulacje masz w konkretnym dniu cyklu i najlepiej blisko tego dnia się kochać. A czekać na jego chęci to można i miesiącami, żeby utracić w dzień owulacji akurat. Dlatego musimy brać sprawy w swoje ręce, inaczej będzie ciężko zajść w ciążę:(
 
@Spazientito mam dobre przeczucia co do Ciebie :) mimo że Ty ten cykl spisała na straty :)

Melduje się po wizycie, wszystko w porządku, pęcherzyk ciążowy i zoltkowy są, czekamy na zarodek.
Na razie wszystko prawidłowo, ciąża faktycznie młodsza niż z OM (później owulacja była). USG powtarzamy za 5 dni i ma być zarodek z serduszkiem, na to szykuje się mój ginekolog i ja też się na to nieśmiało nastawiam :) proszę, nie puszczajcie jeszcze kciukow :) Zobacz załącznik 1015832
Kochana piękne usg:))) mocno trzymam kciuki za kolejne:) dbaj o siebie. O was :)
 
@Spazientito mam dobre przeczucia co do Ciebie :) mimo że Ty ten cykl spisała na straty :)

Melduje się po wizycie, wszystko w porządku, pęcherzyk ciążowy i zoltkowy są, czekamy na zarodek.
Na razie wszystko prawidłowo, ciąża faktycznie młodsza niż z OM (później owulacja była). USG powtarzamy za 5 dni i ma być zarodek z serduszkiem, na to szykuje się mój ginekolog i ja też się na to nieśmiało nastawiam :) proszę, nie puszczajcie jeszcze kciukow :) Zobacz załącznik 1015832
Super! Będziemy czekać na kolejne dobre wieści :)
 
@Spazientito mam dobre przeczucia co do Ciebie :) mimo że Ty ten cykl spisała na straty :)

Melduje się po wizycie, wszystko w porządku, pęcherzyk ciążowy i zoltkowy są, czekamy na zarodek.
Na razie wszystko prawidłowo, ciąża faktycznie młodsza niż z OM (później owulacja była). USG powtarzamy za 5 dni i ma być zarodek z serduszkiem, na to szykuje się mój ginekolog i ja też się na to nieśmiało nastawiam :) proszę, nie puszczajcie jeszcze kciukow :) Zobacz załącznik 1015832

Ale ładne zdjęcie :) czekam na maluszka i mocno ściskam kciuki za Ciebie, ale ja jestem pewna, że będzie wszystko dobrze! Dziękuję Kochana, ja się nie nastawiam, ale obyś była dobrą wróżką ;)

Dziewczyny ja nie rozumiem zachowania Waszych drugich połówek! Kurcze przecież o dziecko się starają dwie osoby, a biologia jest jaka jest - do ciąży potrzebny jest seks w okolicach owulacji. Co to za jakieś głupoty, że tylko kobietę ma to interesować, a mężczyzna nie chce wiedzieć i uwalnia się od całej odpowiedzialności. Mój to siedział ostatnio z Flo i mówił, że mogliśmy wtedy i wtedy jeszcze dla pewności :oops: ale on generalnie ma zasadę, że seks jest dobry na wszystko:p
 
A ja nie rozumiem :) mnie to czasem wkurza, bo chcemy mieć razem dziecko, a czasem mam wrażenie że tylko mi na tym zależy. No nic nie poradzisz na to że owulacje masz w konkretnym dniu cyklu i najlepiej blisko tego dnia się kochać. A czekać na jego chęci to można i miesiącami, żeby utracić w dzień owulacji akurat. Dlatego musimy brać sprawy w swoje ręce, inaczej będzie ciężko zajść w ciążę:(
Przepraszam z gory ze sie wtrace, ale u nas byla taka sama sytuacja. Tzn ja mialam wrazenie ze tylko ja chce miec dziecko. Dlatego wszystko wyliczalam, robilam testy a najgorzej jak nie udalo sie kolo owu zblizyc a pozniej blizej okresu padalo pytanie "kiedy zrobisz test?"noo sorry, wiatropylna nie jestem.. Dlatego usiedlismy wytłumaczyłam jeszcze raz wszystko co na czym polega i teraz jak jest? Aaa noo nawet nie musze inicjowac zadnego zblizenia bo to partner sie wykazuje. Przynajmniej w 100% jestem pewna ze on rowniez chce miec malucha :)
 
reklama
Ale ładne zdjęcie :) czekam na maluszka i mocno ściskam kciuki za Ciebie, ale ja jestem pewna, że będzie wszystko dobrze! Dziękuję Kochana, ja się nie nastawiam, ale obyś była dobrą wróżką ;)

Dziewczyny ja nie rozumiem zachowania Waszych drugich połówek! Kurcze przecież o dziecko się starają dwie osoby, a biologia jest jaka jest - do ciąży potrzebny jest seks w okolicach owulacji. Co to za jakieś głupoty, że tylko kobietę ma to interesować, a mężczyzna nie chce wiedzieć i uwalnia się od całej odpowiedzialności. Mój to siedział ostatnio z Flo i mówił, że mogliśmy wtedy i wtedy jeszcze dla pewności :oops: ale on generalnie ma zasadę, że seks jest dobry na wszystko:p
Jestem tego samego zdania, dwie osoby musza chciec i tyle. Inaczej sie nie da i juz. Moj rowniez ma taka sama zasade, a jak palne ze boli mnie glowa to co slysze? Że moja glowa to za bardzo nie jest potrzebna :D
 
Do góry