reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
A jakie masz normy ?
1567015952700-10002066.jpg
koło
 
dzien dobry, zakatarzona sunshine sie wita.. nie bede was tylko calowac, co by was nie zarazic ;)
jezu co za noc..spocilam sie dzis jak cholera, oddychac nie moge, glowa mnie boli. Okresu brak. Dc 30...:hmm:
No,koniec spowiedzi, teraz popatrze co u was :-p

AsiaIn ..oby to bylo to..trzymam kciuki..

 
Jestem po wizycie u gina, pokazałam mu swoje wyniki bety - przyrost z 19 do 60 w ciągu 2 dni. Zrobił usg. Na usg jeszcze nie widać pęcherzyka. Endometrium 15mm- czyli moja macica wyglada jakby była w ciąży. Wypisał progesteron ze względu na moje 3-dniowe plamienie zamiast okresu. Narazie jest dużo za wcześnie aby jeszcze coś powiedzieć na temat ciąży. Mam w piątek powtórzyć betę - jak będzie kilkaset to zrobić badania ktore przepisał... trochę się martwię w dalszym ciągu bo dzisiejszy poranny test ciążowy jest tego samego koloru a może i jaśniejszy od tego co robiłam przedwczoraj popołudniu...
 
reklama
Noo ja zrobilam pierwsze badanie po 3 mies bezowocnych staran, teraz wykonalam ponowne i dalej nic. Zobaczymy co moj endo na to powie, jak zaluje ze wtedy co poszlam to nie zaczelam brac tabletek. Jedynie moge byc zla na siebie :|
Nie ma co wariowac... Tak naprawde do ponad 4.0 to ciagle max normy. Nie twierdze, ze jest ok ale wielu lekarzy nawet na to nie popatrzy dopoki nie bedzie ciazy albo bezowulacyjnych cykli. Gdybys miala naprawde podwyzszone TSH moglabys sie martwic... Rownie dobrze, jutro robiac ponowne badanie z krwii mozesz miec wynik nizszy :)
TSH w krwii jest bardzo niemiarodajne. A przeskok o 0.2 to naprawde nic takiego. Spokojnie.
Podejrzewam ze suplementujac Jod, wit D i troche mniej stresu i za miesiac wynik bylby ideolo :)
 
Do góry