reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Monitoring cyklu to bardzo dobry pomysł. :)
Czyli progesteron też badalas i wszystko ok? Ja to cała tablice hormonów sama zrobiłam i poszłam od razu do całkiem innego lekarza i tam w końcu znalazłam pomoc. ;) Sama jestem ciekawa co u ciebie powoduje takie długie cykle. U mnie słaba tarczyca, też spowodowana złym odżywianiem.
Ja robilam wszystko od tarczycowych szczegolowo wszystkie wskaźniki po hormony, lh fsh, estradiol, progesteron itp.
No książkowego piękne. Tylko sie starać. Konsultowalam je z innym lekarzem z endokrynologiem i ginekologiem innym tez. Usg miałam robione nie ma oznak pcos ani nic. Nie mam zadnych torbieli.
Wiec zagadka :p
Najlpsze jest to ze problemy zaczęły sie odkad chcemy sie starac wcześniej 30 dni jak w zegarku :p więc moze stres? Budujemy dom, prowadze firmie, dwulatka biega obok latwo niby nie jest ale tez nie jest ciężko :p
 
Ja robilam wszystko od tarczycowych szczegolowo wszystkie wskaźniki po hormony, lh fsh, estradiol, progesteron itp.
No książkowego piękne. Tylko sie starać. Konsultowalam je z innym lekarzem z endokrynologiem i ginekologiem innym tez. Usg miałam robione nie ma oznak pcos ani nic. Nie mam zadnych torbieli.
Wiec zagadka [emoji14]
Najlpsze jest to ze problemy zaczęły sie odkad chcemy sie starac wcześniej 30 dni jak w zegarku [emoji14] więc moze stres? Budujemy dom, prowadze firmie, dwulatka biega obok latwo niby nie jest ale tez nie jest ciężko :p
A może nie dochodzi do owulacji... [emoji848] A usg tarczycy miałaś robione? :)
 
@Migdalove co ja widze :) mam nadzieje, ze tym razem wszystko bedzie bez nerwow. Ciesze sie, ze tak szybko Ci sie udalo. Mam nadzieję, ze wrocisz na watek staraczek ktorym sie udalo jak poczujesz sie bezpieczniej :) trzymam kciuki
 
A może nie dochodzi do owulacji... [emoji848] A usg tarczycy miałaś robione? :)
No to jedyne co mi przychodzi do glowy ze pecherzyk nie pęka. Wiec tylko monitoring to potwierdzi. Z mezem ustaliliśmy ze w tym roku próbujemy a w nowym roku jak sie nie uda to ide do gina niech mnie podglada przez caly cykl i niech cos da wspomagającego.
Usg tarczycy nie miałam. Zaczelam od badan hormonów ale potem bede szukac dalej jak sie nie uda. Bo tylko to mi zostanie do zrobienia chyba.
 
No to jedyne co mi przychodzi do glowy ze pecherzyk nie pęka. Wiec tylko monitoring to potwierdzi. Z mezem ustaliliśmy ze w tym roku próbujemy a w nowym roku jak sie nie uda to ide do gina niech mnie podglada przez caly cykl i niech cos da wspomagającego.
Usg tarczycy nie miałam. Zaczelam od badan hormonów ale potem bede szukac dalej jak sie nie uda. Bo tylko to mi zostanie do zrobienia chyba.

Dziwne, bo jak idziesz do endokrynologa to powinien zrobić po prostu usg tarczycy... Tak jak ginekolog co wizytę zagląda w nasze podwozie. ;) Bo wyniki krwi to jedno a dopełnieniem jest usg. No nic, mam nadzieję, że zanim znajdziecie przyczynę długich cykli to już wam się uda. :)
 
Dziwne, bo jak idziesz do endokrynologa to powinien zrobić po prostu usg tarczycy... Tak jak ginekolog co wizytę zagląda w nasze podwozie. ;) Bo wyniki krwi to jedno a dopełnieniem jest usg. No nic, mam nadzieję, że zanim znajdziecie przyczynę długich cykli to już wam się uda. :)
Ja wyniki konsultowalam tylko mailowo bo nie bylo terminów niestety. Dlatego brak usg. W sumie to nie myslalam zeby je zrobić. Ale moze to dobry pomysl.
Mam nadzieje ze w styczniu @ po prostu juz nie przyjdzie i mnie to ominie :)
 
reklama
Do góry