reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
A więc powtórzyłam test i rzeczywiście ciąży nie ma. Tamtem chyba musiał zostać zalany tak jak dziewczyny wspomniały. Korciło mnie zrobić test tak wcześnie bo 4 miesiące temu urodziłam córeczkę która zmarła i przez ten czas już mleka w piersiach nie miałam a ostatnio jak nacisnelam sutka to się pojawił i już myślałam że to jakiś objaw ciąży ale to chyba pozostałości po ostatniej ciąży. Do tego jestem mega rozdrazniona że aż płakać mi się ze złości i to bez powodu no ale chyba u kobiet te huśtawki nastroju to normalne

Strasznie mi przykro :( Powtórz może jeszcze ten test, może zrobiłaś za wcześnie!

@Vici32 są dwie kreski, gratuluje :)

Ja mam jutro rano o 8 monitoring, 12 dc - ale ja już naprawdę się niczego nie spodziewam. Wczoraj jak zobaczyłam ten śluz płodny to byłam szczęśliwa, a dzisiaj znowu dobitka. Ja mam problem nawet z etapem owulacji, to jest jak los na loterii, a co dopiero później... Kolejna moja koleżanka jest w ciąży, tuż po odstawieniu tabletek i tak o, nawet się nie starała...
 
Strasznie mi przykro :( Powtórz może jeszcze ten test, może zrobiłaś za wcześnie!

@Vici32 są dwie kreski, gratuluje :)

Ja mam jutro rano o 8 monitoring, 12 dc - ale ja już naprawdę się niczego nie spodziewam. Wczoraj jak zobaczyłam ten śluz płodny to byłam szczęśliwa, a dzisiaj znowu dobitka. Ja mam problem nawet z etapem owulacji, to jest jak los na loterii, a co dopiero później... Kolejna moja koleżanka jest w ciąży, tuż po odstawieniu tabletek i tak o, nawet się nie starała...

To ja Cię pocieszę , Niemam jajowodu z prawej strony i w tym cyklu owulacja akurat z prawej wiec inseminacji nie będzie , za miesiąc jak znów będzie z prawej to się pochlastam
 
Jest bladzioch :)

@milena1706 przykro mi :( Po 4 miesiącach to już myślę prolaktyna powinna wrócić do normy. Ja miałam po porodzie mleko przez miesiąc, pamiętam jak dziś, że płakałam po stracie, a z piersi sączył się pokarm jak gdyby nic się nie stało. :( Może zbadaj sobie prolaktynę w 2 dc.
 
Dziewczyny widać cień cienia ?
 

Załączniki

  • 5C5ED0CF-6B07-49E2-A90B-A7A9A84E2B1F.jpeg
    5C5ED0CF-6B07-49E2-A90B-A7A9A84E2B1F.jpeg
    152,3 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Do góry