reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Witam dziewczyny. Na tym wątku jestem nowa. Mam pytanie, czy są tutaj staraczki, które szykują się o in vitro? Czy tylko "naturalne starania"? Nie jestem w stanie przeczytac wszystkich wpisow ;)Jestem tez na wątku kto po in vitro, ale tam prawie 100% jest juz po i nie zawsze dostaje odpowiedzi na moje posty.
 
reklama
Właśnie wracam z bety
Kochana ja tego też nie pojmuje, a tak się ucieszyłam... Ale może jeszcze coś się wydarzy?? Koniecznie w pon skonsultuj to z lekarzem...

Ja akurat od 3 lat leczę tarczyce i byłam u wielu endo. Każdy mówi ze normy podane to nie znaczy ze jest ok . Najlepiej mieć ok 1 do max 1.5 przy staraniach . Ja akurat teraz jak robiłam bete to zrobiłam tsh i mam 1,5. Powyżej 2 już nie jest dobrze
Też tak słyszałam ale mój ginekolog-endokrynolog powiedział że mój 1,9 jest ok i nic nie trzeba do 2...

Kochane mam pytanie. Czy mialyscie taka sytuacje, że badanie ogólne moczu wyszło idealnie bez żadnych bakterii, a w posiewie - mocz niediagnostyczny i 3 rodzaje jakis dziwnych bakterii? Próbki moczu były w dwoch pojemnikach do każdego badania. Trochę to dziwne że ogólne badanie wyszło ok, to znaczy że próbka moczu do posiewu mogła być zanieczyszczona? Zawsze myślałam że jeśli badanie ogólne jest ok to posiew też będzie i zreszta zawsze tak było u mnie. Proszę was o porade
Nigdy się nie spotkałam z taką sytuacją... Tu też trzeba by było z lekarzem pogadać..


Co jest z tymi testami , nigdy mi się nie zdarzyło ,żeby były 2 kreski a ciąży brak , a po ilu pokazała się ta 2 kreska?
A może to jest dobry trop, że po wskazanym czasie coś się pojawiło...
 
Kochana ja tego też nie pojmuje, a tak się ucieszyłam... Ale może jeszcze coś się wydarzy?? Koniecznie w pon skonsultuj to z lekarzem...


Też tak słyszałam ale mój ginekolog-endokrynolog powiedział że mój 1,9 jest ok i nic nie trzeba do 2...


Nigdy się nie spotkałam z taką sytuacją... Tu też trzeba by było z lekarzem pogadać..



A może to jest dobry trop, że po wskazanym czasie coś się pojawiło...
Dzięki za odpowiedź. Czytałam, że to jeśli mocz ogólny jest ok to posiew też powinien także coś musiało być z tą próbka nie tak tym bardziej że jest napisane że jest niediagnostyczny. Ok już nie zanudzam:)
 
No ja dziś zrobiłam plytkowy i strumieniowy. Jutro mam taki sam zestaw i koniec. Więcej nie robię
Kochana a może by tak do pon się wstrzymać??

Dzięki za odpowiedź. Czytałam, że to jeśli mocz ogólny jest ok to posiew też powinien także coś musiało być z tą próbka nie tak tym bardziej że jest napisane że jest niediagnostyczny. Ok już nie zanudzam:)
No na logikę biorąc sprawę to powinno być w posiewie wszystko ok. Jeśli nie to jakieś śladowe ilości chociażby leukocytow powinny być w badaniu ogólnym.. :)

Ja jednak bardziej ufam plytkowym testom niż strumieniowym;-)
Serio?? A ja tak plytkowych nie lubię, zawsze strumieniowe kupuje i póki co nic nie, zawiodly chociaz dużego doświadczenia w tym nie mam :p
 
reklama
Witam dziewczyny. Na tym wątku jestem nowa. Mam pytanie, czy są tutaj staraczki, które szykują się o in vitro? Czy tylko "naturalne starania"? Nie jestem w stanie przeczytac wszystkich wpisow ;)Jestem tez na wątku kto po in vitro, ale tam prawie 100% jest juz po i nie zawsze dostaje odpowiedzi na moje posty.
Witaj, chyba lepiej szukać tematycznie. Wszystkiego dobrego i powodzenia.
 
Do góry