reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny czy któraś się orientuje ile mniej więcej czeka się na zabieg usunięcia żylaka powrózka nasiennego na NFZ? wiem ze w każdym województwie inaczej ale tak mniej więcej pół roku, rok, kilka lat, kilka miesięcy?
 
Daj znać koniecznie jak wrócisz z bety,ja też widzę że coś się tam przebija:-)

U mnie dzisiaj 27dc,muszę wytrzymać do poniedziałku z testem bo nie chce robić wczesniej-tak boję się rozczarowac:-) nie mam kompletnie żadnych objawów,nic a nic inaczej niż zwykle:-)
Dziś i jutro świętujemy 3 urodziny naszej córki więc trochę odgonie mysli:-)
Wszystkiego najlepszego dla córeczki!
 
Dziewczyny nie wiem ile z Was przeczytalo moj post odnośnie znow tego płynu. Wczesniej byl kolo prawego jajnika, zniknął, teraz miedzy jajnikiem prawym, a macica i nie wiadomo co to czy wodniak 3.4 na 1.7 cm.. Gin nakazal sie tym nie przejmowac. Hormonow mialam nie robic bo nie miarodajne po poronieniu. Odczekac do nastepnych staran 2 cykle... czyli zaczac od wrzesnia bo teraz 1. A oto wyniki badań... co myślicie?? Wszystko w normie. Ale zwroccie uwage na Tsh? Chyba troche niższe powinno być. Choc jest w normie.
tsh na zachodzenie i ciąże za wysokie
 
reklama
Do góry