reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Jakie witaminy polecacie przed ciążą?
Ja biorę Femibion 1. Kiedyś brałam 0, ale ktoś mi tu polecił 1, bo ma lepszy skład [emoji6]
Bardzo fajnie suplementy dla starających się i ciężarnych porównuje Pan Tabletka. Co prawda u niego Femibion nie ma najlepszej oceny, ale moim zdaniem skład jest ok.
 
Kochana a może by tak do pon się wstrzymać??


No na logikę biorąc sprawę to powinno być w posiewie wszystko ok. Jeśli nie to jakieś śladowe ilości chociażby leukocytow powinny być w badaniu ogólnym.. :)


Serio?? A ja tak plytkowych nie lubię, zawsze strumieniowe kupuje i póki co nic nie, zawiodly chociaz dużego doświadczenia w tym nie mam :p
Dokładnie Tak samo myślę:)
 
Witam dziewczyny. Na tym wątku jestem nowa. Mam pytanie, czy są tutaj staraczki, które szykują się o in vitro? Czy tylko "naturalne starania"? Nie jestem w stanie przeczytac wszystkich wpisow ;)Jestem tez na wątku kto po in vitro, ale tam prawie 100% jest juz po i nie zawsze dostaje odpowiedzi na moje posty.

Ja już myślałam o in vitro w przyszłym roku. Jak narazie test pozytywny wiec czekam co dalej będzie czy wszystko ok . Jeśli tym razem się nie uda to in vitro napewno w przyszłym roku .
 
reklama
No i w końcu jest jasność [emoji16] mam dobre przeczucia w tym cyklu, oby mnie nie zawiodły [emoji4]
IMG_20190727_202204.jpeg
 
Do góry