reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Niby tak..ale czy to nie za wczesnie. Testy owulacje pokazaly dwa tygodnie temu. Moj W. mowi zeby poczekac do przyszlego tygodnia
Sama nie wiem. Czuje sie jak jakis flak dzisiaj..
Smerfetko głowa do góry, nie lam się, zawsze tyle masz energii, dajesz nam od siebie dużo pozytywnych emocji, dlatego jesteśmy z Tobą, uśmiechnij się:)
 
reklama
Smerfetko głowa do góry, nie lam się, zawsze tyle masz energii, dajesz nam od siebie dużo pozytywnych emocji, dlatego jesteśmy z Tobą, uśmiechnij się:)
Dziękuję. Już sama nie wiem o co chodzi.
Nie wiem czy martwie się tym ze nie mam okresu, czy ze testy nie wychodzą, czy samopoczuciem..Chce mi się plakac
 
a to może ciąża ??skoro było sprawdzone że pęcherzyk pękł ? to czemu nie ma @ ? stres wyjazd?
W czwartek robiłam test i byl negatywny. Dwa tygodnie po owu. No i w sobotę dostałam plamień więc myślałam że okres. Te plamienia trwały 3 dni tak delikatnie przy korzystaniu z toalety. I od wczoraj koniec. Dzisiaj już zupełnie nie plamie nic. Nie robiłam ani testów ani bety po czwartku bo brzuch mnie pobolewa jak na okres. No i 5 dni temu był negatyw.... I te plamienia...
 
no to niedobrze :-/
Wiem, sama już się zastanawiałam czy coś nie zaskoczyło ale jednak nie
Dziękuję. Już sama nie wiem o co chodzi.
Nie wiem czy martwie się tym ze nie mam okresu, czy ze testy nie wychodzą, czy samopoczuciem..Chce mi się plakac
Kochana, nie martw się, chcę Ci się płakać, to płacz. Ulzy Ci. Nie będziesz trzymać w sobie smutku i tych emocji. :*
A jak martwisz się to skonsultuj to z ginekologiem, on rozwieje Twoje wątpliwości, wybada Cię.

A ja jestem trzy tygodnie po owu potwierdzonej na USG. I @ nie ma. A przecież powinien być.
W czwartek robiłam test i byl negatywny. Dwa tygodnie po owu. No i w sobotę dostałam plamień więc myślałam że okres. Te plamienia trwały 3 dni tak delikatnie przy korzystaniu z toalety. I od wczoraj koniec. Dzisiaj już zupełnie nie plamie nic. Nie robiłam ani testów ani bety po czwartku bo brzuch mnie pobolewa jak na okres. No i 5 dni temu był negatyw.... I te plamienia...
Kochana, ja bym testowała. ;) może to implantacja była??? :)
 
W czwartek robiłam test i byl negatywny. Dwa tygodnie po owu. No i w sobotę dostałam plamień więc myślałam że okres. Te plamienia trwały 3 dni tak delikatnie przy korzystaniu z toalety. I od wczoraj koniec. Dzisiaj już zupełnie nie plamie nic. Nie robiłam ani testów ani bety po czwartku bo brzuch mnie pobolewa jak na okres. No i 5 dni temu był negatyw.... I te plamienia...
Zrób test:) według opisu wygląda na ciążę... trzymam kciuki:)
 
A czy ktoras z Was robiła pink test ten z rossmanna i mimo braku ciazy miala blada kreske?
Bo nie wiem czy ona jest bo jest cos na rzeczy czy jest to jakas kreska testowa
 
reklama
Wiem, sama już się zastanawiałam czy coś nie zaskoczyło ale jednak nie

Kochana, nie martw się, chcę Ci się płakać, to płacz. Ulzy Ci. Nie będziesz trzymać w sobie smutku i tych emocji. :*
A jak martwisz się to skonsultuj to z ginekologiem, on rozwieje Twoje wątpliwości, wybada Cię.



Kochana, ja bym testowała. ;) może to implantacja była??? :)
Implantacja 2,5 tygodnia po owu??? Nie no nie sadze
 
Do góry