reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dzieki:-) ja juz powoli tez mam dość.. niby ok wszystko ale chyba jednak nie skoro tyle czasu nie wychodzi. Te szukanie przyczyny też jest dobijajace... jakby sie wiedzialo co mozna by sie leczyc czy cos robic a tak to co miesiąc szukanie.. pozostaje nam tylko wiara ze bedzie dobrze :-* i w koncu nam sie uda
No wlasnie mnie wkurza to ze wiecznie cos...ze wiecznie jakis problem ze nie wychodzi:( Ah moze poprostu mam gorszy czas ale przestaje wierzyc w cuda. A powiedz pecherzyk sam pekl u Ciebie czy bralas cos na pekniecie?
 
reklama
Cześć! Będzie nam bardzo miło [emoji4]
Napisz coś o sobie [emoji4]Oooo @flor87 i nic się nie chwalisz [emoji16][emoji16]
Zaciskam kciuki z całych sił [emoji110][emoji110][emoji110]

@SalsaPL halo??
Hm...od czego by tu zaczac. Jestem Kasia. Jeszcze 28 lat. Mam juz synka 6 letniego. Staramy sie o rodzenstwo dla niego juz od 17cykli. Male przeboje zdrowotne za mna i poki co walcze o moj 2 cud z jednym jajnikiem i jajowodem.
 
BlondiX i goha witajcie i rozgościł się ale nie na długo ;)
Kasieńka witaj i tu. Przykro mi z powodu @ :( tyle miesięcy za wami, można już fioła dostać :(

Matko, właśnie wróciłam z pracy. Zimnica u nas jak nie wiem deszcz taki zacinający, miałam wrażenie że lód leci z nieba :( wracałam do domu jak wielbłąd obładowana torbami z zakupami i klnelam pod nosem że taksówki nie wzięłam. No normalnie nie dało się iść :/
Wstawiłam pranie i czekam aż się skończy i idę spać.

Salsa kochanie jak tam?
 
No wlasnie mnie wkurza to ze wiecznie cos...ze wiecznie jakis problem ze nie wychodzi:( Ah moze poprostu mam gorszy czas ale przestaje wierzyc w cuda. A powiedz pecherzyk sam pekl u Ciebie czy bralas cos na pekniecie?
No ja z kazdym cyklem tez.. pękł sam. Ale ostatnio cos mowil ze mam 2 polipy... wiec soe okaze czy czasem przez nie sie nie zagniezdza.
. Kto to wie ja juz nie mam ideii
 
reklama
Cześć dziewczyny. Nadrobilam wasze wpisy Choc weszłam i doznalam szoku ze cos tu pozmieniane..
Witam jeszcze raz nowe dziewczyny.
Wczoraj bylam na wigilii z pracy. Ale sie objadlam..
Wstaje i ja do boju przedświątecznego szału kuchennego i wogole.
Milej.soboty kochane:):D
 

Załączniki

  • FB_IMG_1545460133646.jpg
    FB_IMG_1545460133646.jpg
    56,4 KB · Wyświetleń: 57
Do góry