reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja dziś robiłam pink test z Rossmanna o czułości 10 i pokazała się tylko jedna kreska! Nawet cienia drugiej nie było. Po kilku godzinach zrobiłam też test owulacyjny (tylko taki mi się został), bo czytałam że też może pokazać ciążę (te hormony są do siebie podobne) i wyszły 2 grube kreski
W poniedziałek planuje iść na betę, a wtorek ginekolog
 
Dziewczyny, wiem, że to nie miejsce, ale już nie daję rady... Moja babcia, z którą mieszkałam całe życie, która jest dla mnie jak druga mama, właśnie umiera. Boję się, że będzie cierpiała. Bardzo Was proszę o modlitwę za nią, jeżeli któraś z Was jest wierząca. Z góry bardzo dziękuję.
Wiem co przeżywasz. Wspieram duchem i myślami. I przytulam. Rok temu równo umierała mi babcia. Na glejaka.... Stałam przy jej lozku z rodzina i trzymałam za rękę. Nie jest to dobre wspomnienie. Ale myśl tylko o tym że jeśli jest chora to tam będzie jej lżej... Ściskam cię :*
 
Dziewczyny a ja z lekka nadzieja robiłam test przedwczoraj i nic. A dzisiaj miałam jechać na betę ale beta już niepotrzebna do przyszla @. Cykl miałam 33 dni. Faza lutealna 16 dni. Po okresie zaczynamy na nowo. Jakieś rady by zaskoczyło? Specyfiki, sposoby, witaminy, żele... Piszcie co wiecie... Ehhh
 
Dziewczyny, wiem, że to nie miejsce, ale już nie daję rady... Moja babcia, z którą mieszkałam całe życie, która jest dla mnie jak druga mama, właśnie umiera. Boję się, że będzie cierpiała. Bardzo Was proszę o modlitwę za nią, jeżeli któraś z Was jest wierząca. Z góry bardzo dziękuję.
Czy kropeczka którą wstawiłaś ma oznaczać, że babcia jest już po drugiej stronie? :((((
Ściskam Cię serdecznie. Jeśli Twoja babcia dalej walczy z chorobą, to oddaję to Bogu, niech jej każda komórka zostanie uzdrowiona w imieniu Jezusa.

Dziś zrobiłam test paskowy i pojawił się cień już 2 raz tak się zrobiło ale czekam dale co będzie się działo nie nastawiam się na ten cykl ehh. Mój fon nie może dostosować ostrości więc fotka nie wyjdzie :(
Czekam na dobre wieści :)

Trzymam kciuki za was kochane :)
Kochana, tak się cieszę!! :) Widze, że to dobry czas dla nas, bo sporo dziewczyn zaciążyło. Ja czekam na testowanie 29-31.07. Zobaczymy czy wytrzymam do tego czasu :D
 
No taka jest jak by ołówkiem w powietrzu muśnięte nawet zdjęcie nie jest w stanie tego uchwycić.
Dziś kupie jeszcze pinka 10-tke i jutro rano zrobię
Piszą, zawsze na testach, że nawet minimalnie zarysowana kreska świadczy o pozytywnym teście ciążowym. Że negatywne wyniki moga być błędne, ale pozytywne już nie ;)
Rób, ale ja bym biegła na betę, wynikiem sprzed 5 dni bym się nie sugerowała, teraz mógł wynik podskoczyć już znacznie do góry :)

Ja mam dziś 34 dc i nadal ta kreska nie jest taka mocna jak testowa , idź na betę ona rozwiewa wszystkie wątpliwości ;)
I nie musi być :) Pewnie nadal jest jeszcze stosunkowo małe stężenie bety ;)

Ja dziś robiłam pink test z Rossmanna o czułości 10 i pokazała się tylko jedna kreska! Nawet cienia drugiej nie było. Po kilku godzinach zrobiłam też test owulacyjny (tylko taki mi się został), bo czytałam że też może pokazać ciążę (te hormony są do siebie podobne) i wyszły 2 grube kreski
W poniedziałek planuje iść na betę, a wtorek ginekolog
Nie mam pojęcia jak jest z owulacyjnymi, pójdź na betę na spokojnie, zobacz wynik i jeśli tak to biegiem do ginekologa ;) Chociaż na początku może nie być za bardzo co widać.. ;)
 
reklama
Własciwie dziś jest 28 dzień czyli koniec 4 tygodnia-Luteina zrobiła 29 dniowy cykl?
Czy może test owulacyjny pokazał coś błędnie 2 kreski i owulacja był później?

jutro zrobię 10mul z rana bo ta plamka mi się nie podoba (tzn. bardzo podoba) aby nie była@.
Boleści na @ nie mam za to te żyły na piersiach i obolałość przemawia za czym innym
 
Do góry