reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
To ja wiem ale krew implantacyjna nie pojawia się w dniu implantacji tylko później, gdzieś nawet wyczytałam że kilka dni musi upłynąć
 
Czy kropeczka którą wstawiłaś ma oznaczać, że babcia jest już po drugiej stronie? :((((
Ściskam Cię serdecznie. Jeśli Twoja babcia dalej walczy z chorobą, to oddaję to Bogu, niech jej każda komórka zostanie uzdrowiona w imieniu Jezusa.


Czekam na dobre wieści :)


Kochana, tak się cieszę!! :) Widze, że to dobry czas dla nas, bo sporo dziewczyn zaciążyło. Ja czekam na testowanie 29-31.07. Zobaczymy czy wytrzymam do tego czasu :D
Ja bym chciała chociaż do 30 wytrzymać że zrobieniem testu,ale nie wiem czy mi się uda:-) chociaż jestem jakąś taka bardzo spokojna i jak w tamtym cyklu się nakrecalam mocno tak w tym nie mam narazie żadnych objawów ewentualnej ciąży:-)
 
To ja wiem ale krew implantacyjna nie pojawia się w dniu implantacji tylko później, gdzieś nawet wyczytałam że kilka dni musi upłynąć
Hmmm,w dniu spodziewanej@ napewno już jest po implantacji chyba że masz bardzo nieregularne cykle i trudno to przewidzieć.a plamienie implantacyjne podobno może trwać 2-3 dni
 
Hmmm,w dniu spodziewanej@ napewno już jest po implantacji chyba że masz bardzo nieregularne cykle i trudno to przewidzieć.a plamienie implantacyjne podobno może trwać 2-3 dni
Zawsze miałam nieregularne nawet bardzo nawet do 35 dni.
17 czerwca dostałam luteinę na wywołanie bo miałam stresu dużo i mi sie zatrzymała.
22 dostałam @ na 3 dni
5 lipca test owu pokazał 2 kreski 6-7 śluz owu (jestem raczej pewna) przytulanie co 2 dni a od 8 już rzadziej się przytulaliśmy co 3-4 dni.
I teraz skoro 2 pierwsze fazy nigdy nie są stałe a owulacja musi nastąpić 2 tyg przed @ to albo mam znów cykl rozwalony albo owu była później.
Czekamy zobaczymy konsekwencje tej plamki....
 
Dziewczyny Was się tak optymistycznie czyta. Nawet przy nieudanym cyklu jesteście pełne nadziei a nawet przy chwilowej zalamce można na Was liczyć!
Jak ja się cieszę z tych pozytywnych testów;)!!
Moje co prawda negatywne choć jeszcze 3 dni do @. Ale temp spadła dziś o1,2 to nie liczę na udany cykl choć wcześniej ładnie rosła;)
 
Dziewczyny Was się tak optymistycznie czyta. Nawet przy nieudanym cyklu jesteście pełne nadziei a nawet przy chwilowej zalamce można na Was liczyć!
Jak ja się cieszę z tych pozytywnych testów;)!!
Moje co prawda negatywne choć jeszcze 3 dni do @. Ale temp spadła dziś o1,2 to nie liczę na udany cykl choć wcześniej ładnie rosła;)
Miło to słyszeć ;)
 
Tak to wyglada z porannego moczu :* dziewczyny nie traćcie nadziei , trzymam bardzo mocno za was kciuki !!!
@kasiula34 leć na betę przez te 5 dni mogło się tyle wydarzyć !!
 

Załączniki

  • 6FA6AAB1-CDED-4B8C-A4B1-C3F9742FD419.jpeg
    6FA6AAB1-CDED-4B8C-A4B1-C3F9742FD419.jpeg
    658,8 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Do góry