reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny myślicie że ten test w 15 dc może oznaczać owulacje? Wiem że nie jest pozytywny,ale w porównaniu z pozostałymi bardzo bladymi-(na tym zdjęciu nie widać dokładnie, ale na wszystkich pozostałych są blade cienie) wygląda na to że był jakis skok poziomu hormonu.hmmmm...
 

Załączniki

  • 20190718_084339.jpg
    20190718_084339.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 55
  • 20190718_084347.jpg
    20190718_084347.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 56
Dziewczyny myślicie że ten test w 15 dc może oznaczać owulacje? Wiem że nie jest pozytywny,ale w porównaniu z pozostałymi bardzo bladymi-(na tym zdjęciu nie widać dokładnie, ale na wszystkich pozostałych są blade cienie) wygląda na to że był jakis skok poziomu hormonu.hmmmm...
Ja myślę że może, jeżeli masz te paskowe kupione na allegro to one zawsze wyglądają tak, ta druga kreska nigdy nie jest jakoś mega ciemna zazwyczaj jest tego samego koloru.
 
Dziewczyny myślicie że ten test w 15 dc może oznaczać owulacje? Wiem że nie jest pozytywny,ale w porównaniu z pozostałymi bardzo bladymi-(na tym zdjęciu nie widać dokładnie, ale na wszystkich pozostałych są blade cienie) wygląda na to że był jakis skok poziomu hormonu.hmmmm...
no wyglada na to, ze tak, przybajmniej porownujac do innych
 
Myślę że to to bo temp przez cały tydzień utrzymywała się na poziomie 35,85- 35,95 A dziś 36,20!! Sama radość, a teraz nadzieja aby ten cykl był tym ostatnim :)
Ekstra! :)
Nic, tylko trzymac kciuki :)

A mnie dziewczyny bola piersi, nie nakrecam sie, ale jak zawsze bylam w ciazy to byl pierwszy objaw, ze praktycznie od owulacji mam bol piersi, a w zwyklych cyklach dopiero kilka dni przed @... Ale to zobaczymy :p
Ile jeszcze zostało do terminu @?? Może akurat ? ;););)


A ja tak chciałam żeby się dowiedzieć w którą to stronę ten cykl poszedł i chyba matka natura mnie wysłuchała, bo podejrzewam, że @ mi się zaczyna 5 dni przed terminem :p
Chyba, bo boli jak na @, ból promieniuje jak zawsze, pojawiły się plamienia, chociaż nieco inne niż zwykle. Czekam na rozwój wydarzeń :)
 
reklama
Do góry