reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Byłam dziś u gin, niestety dobre wieści o jakiejkolwiek ciąży będą dluuugo czekać, mam PCOS.. trochę dla mnie jak wyrok i jestem mega zdolowana... Ja PCOS mąż za mało plemników wszystko nie tak... ale dostałam leki i są szanse, tylko ja już nie chce czekać, i to czekanie mnie zabija. Mam się umówić na 29 sierpnia na wizytę bo chce się że mną zobaczyć. I wiecie co wcześniejszy lekarz któremu też pokazałam te wyniki powiedział że wszystko jest spoko...
Więc chyba na chwilę muszę się znów wyciszyć. Chyba zdecyduje się na pielgrzymkę do Częstochowy!
Za was wszystkie trzymam kciuki!!!
 
Byłam dziś u gin, niestety dobre wieści o jakiejkolwiek ciąży będą dluuugo czekać, mam PCOS.. trochę dla mnie jak wyrok i jestem mega zdolowana... Ja PCOS mąż za mało plemników wszystko nie tak... ale dostałam leki i są szanse, tylko ja już nie chce czekać, i to czekanie mnie zabija. Mam się umówić na 29 sierpnia na wizytę bo chce się że mną zobaczyć. I wiecie co wcześniejszy lekarz któremu też pokazałam te wyniki powiedział że wszystko jest spoko...
Więc chyba na chwilę muszę się znów wyciszyć. Chyba zdecyduje się na pielgrzymkę do Częstochowy!
Za was wszystkie trzymam kciuki!!!
Mam 2 koleżanki z pcos , jedna po zmianie gina ,i stymulacji owulacji w 1 cyklu zaszła w ciąże , druga nie zdążyła jej mieć i dodam że jej mąż też ma problem z plemnikami jest 2 ciąży , wszystko będzie dobrze zobaczysz , jeśli masz dobrego gina i leki to się uda
 
Teraz mam taki śluz jakby bialo-żółty i jest to sporo ale na co to nie wiem
Ja taki mialam w zeszlym cyklu przed samym okresem , ale nie mmusi byc tak samo u Ciebie.
Mnie za to brzuch boli jak na okres, od jakichs dwoch-trzech godzin. Zawsze po jakiejś pol godziny zaczyna ze mnie leciec, a tu cisza na razie. Tez czekam..
 
Mam 2 koleżanki z pcos , jedna po zmianie gina ,i stymulacji owulacji w 1 cyklu zaszła w ciąże , druga nie zdążyła jej mieć i dodam że jej mąż też ma problem z plemnikami jest 2 ciąży , wszystko będzie dobrze zobaczysz , jeśli masz dobrego gina i leki to się uda
Dajesz mi nadzieję, dziękuję! Ale na ten cykl się już nawet nie nastawiam.
 
reklama
Nigdy tak nie miałam, zazwyczaj miałam długie takie do 45 dni. Ale Pani doktor kazała zrobić mi amh fsh i lh i po tym dokładnie to stwierdziła. Leki dostałam ale skoro zacznę brać je dziś to myślę że tak szybko i tak się nie uda ;(
 
Do góry