reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Znów dostaje do głowy ;( dalej test ovu negatywny dalej tylko cień dziś 19 dc, i dalej cisza :( ostatnia nadzieja jutro. :(
 
reklama
A masz sluz plodny ? Może te testy jakieś trefne?
Niby płodny, ale ciezko stwierdzic bo jak się przytulamy to używanymy tego zelu tu polecanego. I nie wiem przygasza mnie ciągle ten brak skoku temperatury. A testy chyba nie do końca mogą być trafne, bo w tamtym miesiącu wyszło idealnie, i było widzieć. Nie wiem co mam zrobic może pójdę jutro kupić jakieś inne xD
 
Hej dziewczyny mam Pytanie, czy możliwe jest ze krwawienie implantacyjne jest na brąz bardzo małej ilości na papierze 9 dni po owulacji i tylko w tym momencie odrobine, więcej się to nie powtórzyło i po zagnieżdżeniu jest wydzielane Hcg, ale po jakim czasie jest wyłapywane w teście ciążowym
 
Niby płodny, ale ciezko stwierdzic bo jak się przytulamy to używanymy tego zelu tu polecanego. I nie wiem przygasza mnie ciągle ten brak skoku temperatury. A testy chyba nie do końca mogą być trafne, bo w tamtym miesiącu wyszło idealnie, i było widzieć. Nie wiem co mam zrobic może pójdę jutro kupić jakieś inne xD
Rób nadal te testy bo nóż widelec się owu przesunie na około 20 dc.
 
Hej dziewczyny mam Pytanie, czy możliwe jest ze krwawienie implantacyjne jest na brąz bardzo małej ilości na papierze 9 dni po owulacji i tylko w tym momencie odrobine, więcej się to nie powtórzyło i po zagnieżdżeniu jest wydzielane Hcg, ale po jakim czasie jest wyłapywane w teście ciążowym
A jestes pewna ze mialas owu w pore a nie wlasnie dzis ?
 
Niby płodny, ale ciezko stwierdzic bo jak się przytulamy to używanymy tego zelu tu polecanego. I nie wiem przygasza mnie ciągle ten brak skoku temperatury. A testy chyba nie do końca mogą być trafne, bo w tamtym miesiącu wyszło idealnie, i było widzieć. Nie wiem co mam zrobic może pójdę jutro kupić jakieś inne xD
Jeśli wyszły Ci w poprzednim cyklu to trefne nie są, może rzeczywiście rób dalej ja miałam owulacje nawet po 20 dc
 
reklama
Do góry