reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
FT3 i FT4 + antyTPO + ewentualnie anty TG - badania przeciwciał przy tarczycy, czasami jest tak, ze TSH w normie wychodzi a przeciwciała szaleją.
 
Cześć Kochana, no z taka temperatura to rzeczywiście ciężko żyć ;) Może test zrobilas za wcześnie, ale dobre masz podejście, nie tym razem to kolejnym :) grunt to dobre nastawienie :)
Oj nie jest wcale tak łatwo. Jestem na urlopie więc jakoś mi to odpuściło troszeczkę ale miałam chwilę załamania. Ale ogólnie odkąd jestem tutaj i mogę sobie pogadać z dziewczynami i widzę że nie jestem z tym sama i w końcu ktoś mnie rozumie, to serio lepiej jest. Ale napady histerycznego placzu jeszcze się zdążają. ..
 
Czesc dziewczyny.
Wczoraj partner zabral mnie spontanicznie do krakowa, zeby poprawic humor,oderwac się. Fajnie mieć takie wsparcie,, po tej negatywnej becie jakos mi przeszlo.
U mnie dzisiaj 28dc ,piersi mam pelne, jedna lekko pobolewa, temp. 37,1 trzyma klase :p zobaczymy jak rozwinie sie sytuacja :)
Podczytuje Was i podpisuje później :)
 
A kiedy chcesz zatestowac?

Ja mam dzis 18dc, owu powinna byc juz 2-3 dni temu, ale jak pisalam, nie mialam jakiegos mega plodnego sluzu, dzis zobaczylam jakby lekko brazowe blamki i podbrzusze mnie boli. No ciekawe, zawsze udawalo sie nam za pierwszym razem, wiec zobaczymy. Tylko ja bez spiny, bo dwojke juz mamy, wiec co ma byc to bedzie.
 
Dobra wyszłam z gabinetu, tamten pęcherzyk stoi na 19mm, ale jest drugi 25mm i dostałam zastrzyk! Jestem mocno zaskoczona, bo czułam że już wszystko przepadło
 
Oj nie jest wcale tak łatwo. Jestem na urlopie więc jakoś mi to odpuściło troszeczkę ale miałam chwilę załamania. Ale ogólnie odkąd jestem tutaj i mogę sobie pogadać z dziewczynami i widzę że nie jestem z tym sama i w końcu ktoś mnie rozumie, to serio lepiej jest. Ale napady histerycznego placzu jeszcze się zdążają. ..
Mam to samo lżej mi kiedy mogę poczytać że macie podobnie. I fajnie tak oczekiwać waszych dwóch kresek
 
reklama
Staramy się o pierwsze dziecko, mam 27 lat. Szczerze mówiąc moja ginekolog widziała tsh i powiedziała, ze jest OK - teraz dopiero jak Was czytam to dało mi do zastanowienia, ze 2,5 może być za dużo. Do kogo się umówić na wizytę? Ginekolog czy już endokrynolog?
A byłaś na monitoringu cyklu ? Staracie się w dni płodne codziennie, co dwa dni? Mierzysz temp.? Czy zupełnie spontanicznie ?
 
Do góry