reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Niby delikatna, ale tak bardzo delikatna, czyli cały czas nic się nie zmienia. Myślę że nie będzie pik, tylko po prostu się wchłonie i będzie bez ovu. Chyba że coś jeszcze jutro się wydarzy, ale zaczynam tracić nadzieję. :(
hmm no to dziwna sprawa, nie mialam tak. Ale teraz sluzu nie mialam orawie wogole, tzn jakos malo, wiec moze i u mnie bezowulacyjny? nie wiem
 
Niby delikatna, ale tak bardzo delikatna, czyli cały czas nic się nie zmienia. Myślę że nie będzie pik, tylko po prostu się wchłonie i będzie bez ovu. Chyba że coś jeszcze jutro się wydarzy, ale zaczynam tracić nadzieję. :(
A jakie badania miałaś robione? Miałaś jakiś monitoring?
 
A w ogóle to wcześniej była propozycja stworzenia grupki na fb. Może taka niewielka tajna była by ok? Jestem na tajnej grupie do której dołączyłam będąc w ciąży i po tylu latach cały czas mamy kontakt. Jest nas dwadzieścia osób i to na prawdę super wsparcie.
 
Hej dziewczyny. Nie mam zbytnio czasu wchodzić i teraz nadrobiłam trochę waszej rozmowy. Czekam na dobre wieści od tych co testują i życzę powodzenia tym co zaczynają staranka zaraz, i witam też nowe koleżanki z którymi jeszcze nie miałam przyjemnosci rozmawiać :) ja dzis 29 dzień cyklu, cykle nieregularne więc nie bardzo wiem kiedy powinien być @ ale według USG owu miałam najprawdopodobniej 11-14 dni temu. Więc okres powinien być dziś lub jutro. Okresu nie ma, leciutkie plamienie przy toalecie dzisiaj. I dalej nic. Test dzis robiłam super czuły i dupa :( temperatury już nawet nie mierze no zastanawiam się jak ja w ogóle żyje z temperatura 35,15 :) nadzieja opadła. Aż ciężko mi w to uwierzyć ale z niecierpliwością czekam na okres, by przyszedł, minął i działamy dalej ....
 
Hej dziewczyny. Nie mam zbytnio czasu wchodzić i teraz nadrobiłam trochę waszej rozmowy. Czekam na dobre wieści od tych co testują i życzę powodzenia tym co zaczynają staranka zaraz, i witam też nowe koleżanki z którymi jeszcze nie miałam przyjemnosci rozmawiać :) ja dzis 29 dzień cyklu, cykle nieregularne więc nie bardzo wiem kiedy powinien być @ ale według USG owu miałam najprawdopodobniej 11-14 dni temu. Więc okres powinien być dziś lub jutro. Okresu nie ma, leciutkie plamienie przy toalecie dzisiaj. I dalej nic. Test dzis robiłam super czuły i dupa :( temperatury już nawet nie mierze no zastanawiam się jak ja w ogóle żyje z temperatura 35,15 :) nadzieja opadła. Aż ciężko mi w to uwierzyć ale z niecierpliwością czekam na okres, by przyszedł, minął i działamy dalej ....
Cześć Kochana, no z taka temperatura to rzeczywiście ciężko żyć ;) Może test zrobilas za wcześnie, ale dobre masz podejście, nie tym razem to kolejnym :) grunt to dobre nastawienie :)
 
U mnie dziś dzień @ , test negatywny ... trzymajcie się dziewczyny , trzymam za was kciuki !!! Ja muszę odpocząć od forum od tej nadziej ,testów, temperatury, objawów , od wszystkiego :(
 
U mnie dziś dzień @ , test negatywny ... trzymajcie się dziewczyny , trzymam za was kciuki !!! Ja muszę odpocząć od forum od tej nadziej ,testów, temperatury, objawów , od wszystkiego :(
Ten dzień to nie wyrocznia, jak @ nie przyjdzie to powtorz test jutro, albo za 2-3 dni! :)
 
reklama
A jakie badania miałaś robione? Miałaś jakiś monitoring?
Nie miałam monitoringu. Mówią że jeszcze za wcześnie bo to dopiero 5 cykl z czego jeden bez ovu. Ogółem hormonalne miałam wszystkie wszystko w normie, ale idę skonsultować to jutro z panią doktor. Mam Hashimoto więc to jest przyczyna chyba częstych bezowulacyjnych cykli. Ale dziś powolutku temp wzrasta więc może coś będzie, ma czas do jutra
 
Do góry