reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
czesc dziewczyny! moge dolaczyc? mam juz 2 dzieci 3 i 5 lat i zawsze chcirlismy miec 3 wiec zazelismy od tego mca niezabezp. sie. Bylam tez pomiedzy dziecmi w jeszze jednej ciazy, ale niesty w 12 tyg sie dowiedzialam ze serduszko nie bije.
Jestem wlasnie w trakcie dni plodnych, jitro powinnam miec owulke, juz dzis w nocy i rano dzialalismy wiec pozostaje czekac.
Dodam, ze bylisny szczesciarzami, bo w kazda ciaze zachodzilam za 1 razem.
 
Powodzenia życzę:biggrin2:
Ja niedawno zrobiłam test i chyba coś za lasem widać delikatne przebarwienie 2 krechy.
zrobiłam 25mul a mam jeszcze Clear 10mul ale zrobię go może we wtorek hahaha ta niecierpliwość :-D
 
czesc dziewczyny! moge dolaczyc? mam juz 2 dzieci 3 i 5 lat i zawsze chcirlismy miec 3 wiec zazelismy od tego mca niezabezp. sie. Bylam tez pomiedzy dziecmi w jeszze jednej ciazy, ale niesty w 12 tyg sie dowiedzialam ze serduszko nie bije.
Jestem wlasnie w trakcie dni plodnych, jitro powinnam miec owulke, juz dzis w nocy i rano dzialalismy wiec pozostaje czekac.
Dodam, ze bylisny szczesciarzami, bo w kazda ciaze zachodzilam za 1 razem.
Madziua ja też wcześniej bez problemów miałam praktycznie pyk i już było teraz już jest taki wiek że trzeba większych starań mam nadzieję że zaskoczyłam i @ się nie pojawi czego życzę wszystkim nam
 
takie mam testy na tym w środku jest napisane tylko do diagnostyki in vitro. Zrobiłam oba widoczne na fotce i ten hcg wyszedł negatyw a ten paskowy jakby była ta 2 taka ledwo widoczna
 

Załączniki

  • 20190714_143402.jpg
    20190714_143402.jpg
    957,9 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry