reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny podziwiam Was za te objawy, bo ja chyba nic bym nie skojarzyła. Mnie mdli od jakiegoś tygodnia ale zrzucam to na nadmorski klimat, ani razu mi nie przeszlo przez myśl że to TO. 27 dc.... Te plamienia sprzedwczoraj minęły. Mąż mój się śmieje ze to i tak sukces w moim przypadku być tydzień już na urlopie i nie miec plamień ani okresu. Wiecie co.... pierwszy raz od 3 lat wykąpałam się w morzu ... Cieszyłam się jak dziecko.... Bo co nie jechałam nad morze czy jezioro to zawsze coś :/
 
Dziewczyny podziwiam Was za te objawy, bo ja chyba nic bym nie skojarzyła. Mnie mdli od jakiegoś tygodnia ale zrzucam to na nadmorski klimat, ani razu mi nie przeszlo przez myśl że to TO. 27 dc.... Te plamienia sprzedwczoraj minęły. Mąż mój się śmieje ze to i tak sukces w moim przypadku być tydzień już na urlopie i nie miec plamień ani okresu. Wiecie co.... pierwszy raz od 3 lat wykąpałam się w morzu ... Cieszyłam się jak dziecko.... Bo co nie jechałam nad morze czy jezioro to zawsze coś :/
A testowałaś już?
 
U mnie ogólnie chyba nic z tego bo wczoraj wieczorem zaczął bolec mnie brzuch i zastanawiam się czy to na @ czy przez stres. Wczoraj i dzisiaj niestety miałam go troszkę za dużo w pracy :(
 
reklama
Do góry