reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
O to ja podobnie, 2/3 kawy i 1/3 mleka. :D I w sumie z kawami u mnie różnie, nescafe lubiłam, potem mi gdzieś śmierdziała ropą, przerzuciłam się na Jacobs a potem Jacobs mi się zndudził i znowu nesca. :D Ja czarnej sypanej kawy nie ruuuszę! Za to mój mąż ma na odwrót. ;)
 
Uff, troche porządków zrobiłam w kuchni. Jeszcze mi łazienka została i w sumie z większych porządków to by było na tyle. Okien jednak nie myje. Trudno [emoji23] dobrze, że mam firanki, to zasłonię je [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja czarnej wcale nie pije ale rozpuszczalną lubię tylko mleczko sobie sama spieniam śpieniaczem takim za 20 zł.:)
Też mam spieniacz, ale nie lubię pierdzielenia się z tym i po kilku razach rzuciłam go w kąt. :D A ekspres byłby super, bo by sam robił robotę. ;) Lubię np caffe latte ale nie lubię jej robić. ;)
 
Ja mam ten Krups Nescafe Dolce Gusto. smakuje mi kawusia z tego ekspresu, jestem kawoszem i Polecam ten. Na samo pisanie juz mam ochotę na kolejną a niedawno wypiłam ostatni łyk haha.
 
reklama
Cos o sobie tak w skrocie to mam dwie coreczki od 8 lat mieszkam w De chwilowo nie pracuje na caly etat bo studiuje.Na bb jestem juz dosc dlugo i niektore niki kojarze [emoji6]

Dziekuje za mile przyjecie.Mam nadzieje ze uda mi sie wkrecic bo juz dosc sporo stron jest
 
Do góry