reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
A jaka temperatura powinna być po owu jakby się udało?
Zawsze powyzej linii temperatur nizszych, czyli u mnie tej czerwonej poziomej. Tzn u mnie teraz powinno skoczyc do okolo 36.9 i sie wahać gora dól do 12/13dnia po owu, a potem powinna spadać. U mnie okres zwiastuje temperatura ponizej 36.6 czyli nie zawsze spada ponizej kreski. A gdyby byla ciąza, to ta temperatura powinna się utrzymywac na wyzszym poziomie w dniu owulacji i po niej. Najwiecej zalezy od tego, jakie masz nizsze temperatury u mnie sie wahają od 36.2 do 36.45. Inne kobiety nizsze temperatury mają na poziomie 36.6-36,8 gdzie dla mnie to juz wyzsze, a u nich wyzsze po owulacji wyjdą powyzej 37 stopni.

Prawda jest taka, ze ciąza lubi temperatury 37 stopni i wyzsze, ale taki poziom mozna osiagac stopniowo i nie koniecznie przed terminem miesiaczki. A mozna tego progu nie osiągnąć wcale a i tak być w ciąży.
Hej Dziewczyny, ja dzisiaj zostałam z córką w domu bo coś mi kaszle [emoji3525]Ciężki ten Twój wykres, ja nic z niego nie widzę [emoji14] @M_8911 to trzymamy kciuki za pierwsze ||. Kiedy możesz testować? Powinna ciągle utrzymywać się na poziomie temp takiej jak w owu lub rosnąć. Jak spadnie to znaczy że idzie @Mnie zazwyczaj brzuch boli i przez dwa dni jadę na tabletkach przeciwbólowych [emoji4] A teraz ciągle czekam... Dzisiaj 32dc.
Ja widzę niestety wstecz. Cóż w sumie się ciesze, bo widzę z niego szybszy okres niż obstawialam.
@Jivka Już jutro[emoji33]
Jutro powinnam dostać @
Ale myślę że poczekam z testem do wigilli.
Trochę się zrazilam tym testem który robiłam 4 dni temu. Za wcześnie a niesmak ciągle czuje...
Trzymam kciuki zeby @ nie przyszla i za pozytywny test w wigilię.
 
Ja już można powiedzieć ze mam gotowe prezenty :D zostały dosłownie dwa, które tez maja przyjść dzisiaj. A jutro jeszcze wyprawiamy pierwsze urodziny córeczki :)
 
Zawsze powyzej linii temperatur nizszych, czyli u mnie tej czerwonej poziomej. Tzn u mnie teraz powinno skoczyc do okolo 36.9 i sie wahać gora dól do 12/13dnia po owu, a potem powinna spadać. U mnie okres zwiastuje temperatura ponizej 36.6 czyli nie zawsze spada ponizej kreski. A gdyby byla ciąza, to ta temperatura powinna się utrzymywac na wyzszym poziomie w dniu owulacji i po niej. Najwiecej zalezy od tego, jakie masz nizsze temperatury u mnie sie wahają od 36.2 do 36.45. Inne kobiety nizsze temperatury mają na poziomie 36.6-36,8 gdzie dla mnie to juz wyzsze, a u nich wyzsze po owulacji wyjdą powyzej 37 stopni.

Prawda jest taka, ze ciąza lubi temperatury 37 stopni i wyzsze, ale taki poziom mozna osiagac stopniowo i nie koniecznie przed terminem miesiaczki. A mozna tego progu nie osiągnąć wcale a i tak być w ciąży.Ja widzę niestety wstecz. Cóż w sumie się ciesze, bo widzę z niego szybszy okres niż obstawialam.Trzymam kciuki zeby @ nie przyszla i za pozytywny test w wigilię.
Ja narazie nie mierze temperatury ale dobrze wiedzieć na przyszłość, dzięki
 
Ja już można powiedzieć ze mam gotowe prezenty :D zostały dosłownie dwa, które tez maja przyjść dzisiaj. A jutro jeszcze wyprawiamy pierwsze urodziny córeczki :)
Dziewczyny macie może ekspres ciśnieniowy? Jaki polecacie? ;) My zamierzamy się z kupnem i tak zastanawiamy się jaki kupić... ;)
Ja nie mam ale jak pracowałam to de longhi robił nieziemskie late:)
 
Ja nie mam ale jak pracowałam to de longhi robił nieziemskie late:)
Też słyszałam pozytywne opinie o de longhi [emoji4] Osobiście nie mam, bo mi najbardziej smakuje zwykła nesca, a od lipca nie piję kawy bo mnie od razu odrzuciło od niej a teraz stwierdziłam że nie ma sensu wracać i znowu tydzień potem cierpieć rzucając kofeinę [emoji14]
 
Też słyszałam pozytywne opinie o de longhi [emoji4] Osobiście nie mam, bo mi najbardziej smakuje zwykła nesca, a od lipca nie piję kawy bo mnie od razu odrzuciło od niej a teraz stwierdziłam że nie ma sensu wracać i znowu tydzień potem cierpieć rzucając kofeinę [emoji14]
Ja czarnej wcale nie pije ale rozpuszczalną lubię tylko mleczko sobie sama spieniam śpieniaczem takim za 20 zł.:)
 
reklama
Do góry