reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja już wszystkiego próbowałam. I co dwa dni i tylko w dni płodne i co dziennie i ciągle nic. Więc jeśli ma być to będzie po stosunku co 2-3 dni A nawet po codziennych przytulankach. Nie mam pojęcia już co może być przyczyną. Zobaczymy co w klinice powiedzą.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190706-212447.png
    Screenshot_20190706-212447.png
    40,9 KB · Wyświetleń: 55
Mam znajomą ma 16 letnią córke gdzieś coś po urodzeniu się popsuło i długo nie mogła zajść brała jakieś leki i nic się nie działo jak odstawiła to teraz jest chyba w 8 tc czy coś dalej więc wiara czyni cuda ;)
 
reklama
Mam znajomą ma 16 letnią córke gdzieś coś po urodzeniu się popsuło i długo nie mogła zajść brała jakieś leki i nic się nie działo jak odstawiła to teraz jest chyba w 8 tc czy coś dalej więc wiara czyni cuda ;)
Tak wiem kochana ale ja jestem po 3 poronieniach non stop jakieś problemy ze zdrowiem i dlatego nie wierzę że może mi się udać zajść w ciążę i szczęśliwie ja donosic.
 
Do góry