reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019/2020!

reklama
Dziękuję wam bardzo dziewczyny i za was trzymam kciuki z całego serducha i oby w Nowym Roku było jak najwiecej tych kreseczek Szczęśliwego Nowego roku 😘
 
Cześć kobietki wczoraj zrobilam ten test to byla dosyc widoczna kręcha (na zywo duzo lepiej bylo ja widac niz na zdjęciu) a dzis przed chwila zrobilam i jest kreska trochę jasniejsza i co o tym myśleć?
 
Cześć kobietki wczoraj zrobilam ten test to byla dosyc widoczna kręcha (na zywo duzo lepiej bylo ja widac niz na zdjęciu) a dzis przed chwila zrobilam i jest kreska trochę jasniejsza i co o tym myśleć?
Wszystko zależy jakiej marki test i jaka czułość, nic o tym nie myśl tylko zrób bete :)
 
Dzisiaj 30 okres powinnam dostac wczoraj. Jutro rano powtórzę zobaczę co wyjdzie
Ja też tydz temu miałam dwie wyraźne krechy ,na drugi dzień była bladsza i na trzeci to samo. Marudziłam dziewczynom że pewnie nic z tego ,a beta wczoraj 331 :) więc poprostu kreski wychodzą jak chcą i każda marka ma inaczej. Ja jeszcze jutro powtarzam ,jesli bedzie prawidłowy przyrost to mam już tylko czekać do wizyty 13 stycznia
.
 
reklama
Ja też tydz temu miałam dwie wyraźne krechy ,na drugi dzień była bladsza i na trzeci to samo. Marudziłam dziewczynom że pewnie nic z tego ,a beta wczoraj 331 :) więc poprostu kreski wychodzą jak chcą i każda marka ma inaczej. Ja jeszcze jutro powtarzam ,jesli bedzie prawidłowy przyrost to mam już tylko czekać do wizyty 13 stycznia
.
Tak się zastanawiam bo bylam na sylwestrze wczoraj i pilam duzo piwa 0% i moze za mocno mocz byl rozcienczony i w nocy latalam do łazienki nie wiem sama co myslec😕 jutro zrobię rano test jeszcze raz i zobacze co mi pokaże 😕
 
Do góry