reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

reklama
czesc dziewczyny, wpadam dzis na chwilke, by juz teraz zyczyc wam pogodnych Swiat Bozego Narodzenia..Oby spelnily sie wasze marzenia, by starania byly owocne..a testy pokazaly piekna, druga kreseczke, :-)

Ja od dzis do drugiego dnia swiat mam grafik zapelniony po brzegi, nie wiem, czy bede miala czas usiasc przed kompem. Stresujaco nie bedzie,.. owu jakos powinna byc na dniach..wiec trzeba sie dobrze postarac, by w Nowym Roku test byl pozytywny :-)
 
Daj znać jak będziesz po wizycie

Byłam u ginekologa. Nadal trwa II faza cyklu, 28 dc. Dostałam Luteinę na wywołanie miesiączki i mam ją żreć + w II fazie cyklu (przez 3 najbliższe cykle). Mam się pokazać około 11 dnia cyklu, by zobaczyć czy napewno rośnie pęcherzyk. Pierwszy raz usłyszałam od swojego lekarza, że jest zły, bo nie ma ciąży. I że on jej bardzo chce, stabilizuje mi cykle a tu się znów coś rozchwiało i jest zły na siebie. Trochę mi dodał otuchy i wykazał się takim ludzkim ciepłem, czego mi ostatnio brakowało.
 
Hej dziewczyny... a ja myślałam ze po lamette coś się ruszy ale niestety będę dalej czekać... jak się okazało endometrium w 12dc 2mm a w 15dc 4,4, jajeczko w 12 dc 11mm a w 15 dc 15mm, ale lekarz mówi ze nie ciekawie to wyglada. No cóż progesteron już mam i od 6 stycznia znowu wszytsko zaczynam od nowa.
Kochane zycze wam Welosutkich i owocnych Świat 😘😘
 
Ciągły ból minął w sobotę jak ręką odjął, wczoraj też nie bolało ale za to wczoraj wieczorem co chwile zakuwał mnie lewy jajnik ale tak fest zakuwał 😅 myślę że to na okres. Powinnam mieć 27 grudnia w piątek. A u Ciebie jak?
U mnie tak samo jak u Ciebie, od piątku cisza, tylko jakieś delikatne cmienie . I czasem takie bardzo dziwne uczucie na dole. Ja powinnam dostać w czwartek bo mam dość krótkie cykle to w tedy będzie 25dc. Ale duphaston lubi mi wydłużyć. Chciałam zrobic test ,albo dzis bete ale chyba nie chce sobie psuć świat jeśli znowu się nie udało.;(
 
U mnie tak samo jak u Ciebie, od piątku cisza, tylko jakieś delikatne cmienie . I czasem takie bardzo dziwne uczucie na dole. Ja powinnam dostać w czwartek bo mam dość krótkie cykle to w tedy będzie 25dc. Ale duphaston lubi mi wydłużyć. Chciałam zrobic test ,albo dzis bete ale chyba nie chce sobie psuć świat jeśli znowu się nie udało.;(
Dla mnie to jest dopiero drugi cykl bez zabezpieczeń, trudno to nawet nazwać staraniami bo przytulamy się kiedy mamy ochotę nie wnikając w szczegóły owu itp.
W pierwszym cyklu nie miałam ponoć owulacji, byłam na usg kontrolnym po odstawieniu antykoncepcji. W tym cyklu nie mam pojęcia czy miałam owulacje także myślenie że mogę być w ciąży jest raczej naiwne. Aczkolwiek z tyłu głowy siedzi myśl czy aby napewno mogę napić się wina w święta 🤦‍♀️
Teraz znowu mnie pobolewa z lewej strony raczej jak na okres.
 
reklama
Dziewczyny mam dziś 33 dc. Wczoraj miałam dwa razy odrobinę śluzu podbarwionego na różowo, ale dosłownie odrobinkę, może z 5mm długości. Dzisiaj też raz miałam ale jeszcze mniej go było i słabiej podbarwiony. Test robiłam w 30dc i biel nawet bez cienia. Czy któraś miała taką sytuację i taki śluz nie zwiastował @ tylko ciążę?
 
Do góry