reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019/2020!

A jeszcze mam pytanie, czy wasz ginekolog jak dowiedział się ze planujecie starania o dziecko zlecił wam jakieś badania?
Mój ginekolog jest dobrym znajomym rodziny wiec miałam zlecone wszystkie badania na zakażenia, cytomegalie, toksoplazmozę, HIV i cała reszta. Te które potem wszyscy robią na hurra jak w ciąże zachodzą a powinni przed. A endokrynolog kazał tylko kontrolować hormony jak zajdę bo tak to wszystko wyglada okej.
 
reklama
Dokładnie ja tez taka normę miałam ok 5.
Nie zgodzę się ze stwierdzeniem wyżej, ponieważ przy badaniach znają wiek pacjenta i pod wiek podawane są normy. Ja mam 27 a normę do ok 5.
Koleżanka wyżej ma rację. Normy są podane ogólnie. Np ja mam 25 i norma do 4.95 a moja mama ma 48lat w tym roku i też norma do 4.95
Dla zdrowej młodej kobiety tsh powinno być poniżej 2
 
reklama
Do góry