reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Plamienia mogą być spowodowane różnym rzeczami, jesli to implementacja to może być za wcześnie, ale nie przekonasz się dopóki nie sprawdzisz, ja bym jednak poczekała na termin @
Hmm ja sie tez zawsze boje bieli, ale.jednak zrobilabym test. Plamienia moga byc spowodowane czyms niekoniecznie dobrym, a im szybciej w razie czego poda sie luteine tym wieksza szansa na podtrzymanie ciąży. Przynajmniej takie moje zdanie :D
Ja 8 dpo o.najchetniej juz bym testowala haha ale poczekam do weelendu. U mnie brak plamien jak narazie.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm ja sie tez zawsze boje bieli, ale.jednak zrobilabym test. Plamienia moga byc spowodowane czyms niekoniecznie dobrym, a im szybciej w razie czego poda sie luteine tym wieksza szansa na podtrzymanie ciąży. Przynajmniej takie moje zdanie :D
Ja 8 dpo o.najchetniej juz bym testowala haha ale poczekam do weelendu. U mnie brak plamien jak narazie.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to w tym cyklu mam zamiar testować dopiero w dniu @ jak temperatura nie spadnie. Szalona ja! Zobaczymy ile wytrzymam :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, co myślicie
Spodziewany okres za 9 dni. Od 3 dni mocne bóle piersi - wrażliwe na dotyk, obrzmiale. Pobolewania jajników, ciągnięcie na dole. Śluz bezwonny, wodnisty. Dzisiaj miałam wrażenie że się zmoczylam
Apetyt większy niż zwykle.
Staramy się od 5 mies. Temp w pochwie 37.2
Nigdy nie miałam tyle dni wcześniej boli piersi, w ogóle i przed okresem to sporadycznie i krótkochwilowo
Jak myślicie, moga to byś upragnione 2kreski?
 
Ja dochodzę do wniosku, że każda z nas ma inne objawy, jak beta przyrasta nisko tych objawów chyba jest mniej, dlatego tak wczesne objawy by mnie już zastanawiały ;) trochę za wcześnie na test, ale trzymam kciuki :)

tak wlasnie mysle, ze moge wiele rzeczy jak np ten apetyt utozsamiac blednie.
jednak piersi sa tkliwe znaczniej niz kiedykolwiek..
nie chce się nastawiać i znowu przezywac rozczarowanie, ale czuje ze to moze byc to

dziekuje i witam wszystkie Panie, dolaczam do Was :)
 
reklama
Do góry