reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Też polecam, ten z dopiskiem Plus też jest fajny.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak tak :) ten :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Ja sie witam w 10 dc. Zrobilam test owu, kreska juz wyrazna, ale wiem ze to nie pozytyw. Mysle, ze owu bedzie szybciej, bo przewaznie taka kreska jak ta dzisiejsza pojawiala sie ok 15 dc. Moze ten ovarin faktycznie cos działa.
1515405195-3dac4b5cc1c311dd-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
To tylko sie cieszyc ze byla by szybciej owu:) Wiec zaniedlugo znowu dzialac bedziesz.

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
No zobaczymy, nigdy nie mialam owu szybciej niz 18 dc, takze to malo prawdopodobne. No ale od dzisiaj testuje, wiec zobaczymy :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Moja siostrzenica z jelitówką znów wylądowała jednak w szpitalu. Nic nie chce jeść ani pić. Moja siostra wcale nie spała bo ten fotel to wiadomo szału nie robi. Jestem właśnie u nich. Szkoda mi tej mojej kruszynki :( a ja w srode mam kolokwium a jeszcze sie nie zaczelam uczyc.. jak tylko wróce ze szpitala to się biore!

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a jakiego żelu używacie do higieny intymnej? Bo ja się rozglądałam po internecie i widzę, że sklep Barwa ma całkiem fajne opinie i spory wybór. Ale może ktoś próbował czegoś innego? Proszę o pomoc.
Szukaj takich bez slsów, bo te z slsami mogą podrażniać ale nie muszą. Ogólnie tam można myć się tym samym mydłem co całe ciało. Ja i tak używam typowo do higieny intymnej, szukałam aż do skutku no i używam emulsji z biedronki intimea bo on mnie jedyny nie wysusza, ten bez sls.
 
Kochana moja dzisiaj ma balik przebierancow w szkole i wypozyczylam jej stroj za uwaga...15 zl :) poszukaj, bo naprawde nie oplaca sie kupowac na raz.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
ja tu sie u nas szybko tematy zmieniaja, czasem nie nadążam, ja kupiłam na olx za 30 zł z przesylką a później sprzedaj dalej i tak co roku robie, niech każdy skorzysta przecież to na raz :)
 
Ojaaa wlasnie listonosz był i przyniosl mi paczke, chociaz nic nie zamawialam. Okazalo sie, ze Michał zrobil mi prezent i zamowil mi perfum, ktory od dawna chcialam, ale jakos zawsze bylo mi szkoda kasy. Tyyyyle szczęścia dzisiaj [emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się w 27dc, z zakażeniem pęcherza ;/ W nocy bardzo chciało mi się do WC, ale już byłam tak zmęczona, że zasnęłam no i wstrzymałam siku, mam efekty... No nic, muszę wypić dużo płynów to może przejdzie... Do tego ciągle mi niedobrze... Ehh, niech ten okres już przychodzi, bo te rwanie w podbrzuszu już jest nie do wytrzymania...
Do tego jeszcze moj w pracy też ma pecha, zarysował szefowi dostawczaka pakując widlakiem cegły, ale do nie do końca jego wina bo widlaka mają praktycznie bez hamulców... Dzień pecha.
 
ja dziś mam 1 dzień choroby, głowa mi pęka, z nosa się leje, gardło mnie boli a czuje jak mi gorączka się podnosi a w pracy siedzieć trzeba samo się nie zrobi :|
 
reklama
Witam się w 27dc, z zakażeniem pęcherza ;/ W nocy bardzo chciało mi się do WC, ale już byłam tak zmęczona, że zasnęłam no i wstrzymałam siku, mam efekty... No nic, muszę wypić dużo płynów to może przejdzie... Do tego ciągle mi niedobrze... Ehh, niech ten okres już przychodzi, bo te rwanie w podbrzuszu już jest nie do wytrzymania...
Do tego jeszcze moj w pracy też ma pecha, zarysował szefowi dostawczaka pakując widlakiem cegły, ale do nie do końca jego wina bo widlaka mają praktycznie bez hamulców... Dzień pecha.
Współczuję, mi na pęcherz pomaga urofuraginum zawsze, więc polecam a i herbatka z pokrzywy

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry