reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
@KatiNails super Maja dla dziewczynki bardzo ladne imie.Ja dla córki chcialabym Anastazja lub Faustyna. A dla synka podoba mi sie Natan ,Krzyś i Franio
Przyjaciółka ma Anastazję [emoji7]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Dodałabym jeszcze progesteron. :)
Dodam jeszcze, że za komplet badań zapłaciłam 160zl we wszystkich laboratoriach ceny są bardzo podobne. :)
Też powinnam iśc zrobić badania bo ostatni raz robiła w drugiej ciąży, nawet dziś miałam zaplanowaną wizytę u ginekologa ale jak zawsze dzieci mają inne zajęcia, idę na jasełka do przedszkola :), wizyta przełożona na poniedziałek, a potem pewnie badania :)
 
W ogóle na Facebooku pojawiło się pytanie na spotted o najlepszego ginekologa w Malborku... Szlag mnie trafia jak czytam komentarze i polecenia tych konowałów... Widocznie kobiety nie są zbyt wymagające... Jeden lekarz którego tak polecają przyjmuje kobiety na góra 3 minuty i jest najwidoczniej jasnowidzem bo wystarczy mu rozmowa, nie bada w ogóle a drugi nie potrafi rozpoznać książkowych objawów danej choroby, nawet nie wyślę na badania krwi. Jedynie to co wizytę robi usg. A najlepsze jest to jak zostawił mnie parę razy na fotelu i poszedł gadać przez telefon. O tym, że kazał mi zajść w ciążę gdzie nie miałam owulacji żeby owulacja się pojawiła to już nie wspominam. A ten pierwszy przez to, że nie bada wysłał by mnie na tamten świat...
 
Hania bardzo popularne imię :)
Ja chciałam jeszcze Aurelie ale mój Damian już nie [emoji23] i myślałam też o Franku ale znów mój małżonek na nie [emoji23]


ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Ja ostatnio jedynie pomyślałam o imieniu dla chłopca - Julian. :) Dla dziewczynki będzie problem bo nic nam sie nie podoba. :D Nawet moje imię mi się nie podoba. [emoji23]
 
reklama
Do góry