reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Powiem Wam szczerze,że do tego badania nasienia podchodze sceptycznie. Mój byly mąż badal nasienie i wynik wyszedl mu okropny dostal 3 msc kuracje ktorej nawet nie zaczał bo zaczal spotykac sie z inna kobieta i od razu zaszla w ciąże. Maja teraz zdrowe dziecko... wiec sama nie wiem ( wiem chora historia ;) )
Popieram to , też mam mieszane uczucia co do tego. U nas było 1 %szans na naturalną ciążę . A teraz jestem w 3 ciąży. I komu tu wierzyć?

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to w szoku jestem, myślałam że to jest równie istotna sprawa jak nasza o_O

Ja też tak uważałam ale jak widać wiele robi nasza „głowa” - oczywiscie u kobiet ktore nie mają różnych schorzeń -tylko starają się a nie wychodzi :) np JA :) teraz przed @ oglądam swoją bielizne częściej niż twarz w lusterku ;) ale taki to wlasnie stresujacy czas ;)
 
Ja też tak uważałam ale jak widać wiele robi nasza „głowa” - oczywiscie u kobiet ktore nie mają różnych schorzeń -tylko starają się a nie wychodzi :) np JA :) teraz przed @ oglądam swoją bielizne częściej niż twarz w lusterku ;) ale taki to wlasnie stresujacy czas ;)
To nie patrz już w te gacie, bo jeszcze wypatrzysz :p. Trzymam kciuki mocno!
 
Blondasek85 dokładnie kolposkopia wygląda tak jak opisała Inka. Płyny pieką, ale krótko, duży wziernik jest faktycznie mało przyjemny, ale nie boli i całość trwa dość krótko. Ja w gabinecie spędziłam łącznie z wywiadem z 15 minut.

Migdalove super tabelka :)! Dzięki!

Z tym nasieniem to podobno też zależy od dnia, więc hmm, jako jednorazowe badanie to zdecydowanie mało wiarygodne.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pochwalę się [emoji7]
1515094176-620cdd682c0aa3fd-aaaaaa.jpeg


ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Do góry