reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
@Mamamia90 gratuluję :) rośnijcie zdrowo
@Migdalove, @wisienka94 może za wcześnie na test, powtórzcie jeszcze
@Nikk93 zmieniłabym na Twoim miejscu lekarza a co do kuzynki to niektórzy nie mają taktu, ale na to nic nie poradzimy. Mnie tak wkurzają teksty typu "zrobilibyście sobie w końcu dziecko" jakby to było takie proste,pstryknięcie palcami i jest.
 
@Mamamia90 gratuluję :) rośnijcie zdrowo
@Migdalove, @wisienka94 może za wcześnie na test, powtórzcie jeszcze
@Nikk93 zmieniłabym na Twoim miejscu lekarza a co do kuzynki to niektórzy nie mają taktu, ale na to nic nie poradzimy. Mnie tak wkurzają teksty typu "zrobilibyście sobie w końcu dziecko" jakby to było takie proste,pstryknięcie palcami i jest.
No niestety ja tak trafiłam, że wszystkie koleżanki za 1 max 2 cyklem. I tak samo z planowaniem płci, chciały chłopca to jest chłopiec...

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zamówiłam na allegro, celujemy w chlopca a tam wychodzą taniej ;) wykrywają owu, więc sywierdzam, że działają ;)

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie z allegro owu nie pokazywały. A domowe laboratorium z Rossmann dwa dni były pozytywne. W te dwa dni były miłości i zaskoczyło ;)

ckai9jcgk10emd23.png
 
Rozmawiałam dzisiaj z narzeczonym i doszliśmy do wniosku ze są 3 możliwości dlaczego nie zaszłam w tym cyklu w ciążę, po 1 pomimo wykrycia owulacji przez test pęcherzyk mógł nie pęknąć, po 2 plemniki mogły być za słabe, a po 3 mogło być tak, że warunki potrzebne do zagnieżdżenia nie sprzyjały zarodkowi. No nic, będziemy się dalej diagnozować.
 
Ja zamówiłam na allegro, celujemy w chlopca a tam wychodzą taniej ;) wykrywają owu, więc sywierdzam, że działają ;)

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
ja się starałam 6 mc dziecko, i dopiero jak zakupiłam testy też na allegro to się udalo, okazało się że mam dosć późno owulacje bo dopiero w 18 dniu cyklu, i sex też nie może być codziennie bo plemniki muszą być silne :)
 
reklama
ja to tutaj jak dinozaur się czuję, jestem mama 7 i 5 letnich dziewczynek :) no i postanowienie noworoczne nowy członek rodziny pojawił się w tym roku, też korzystałam z testów owulacyjnych, wczoraj zamówiłam nowe:)
 
Do góry