reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

kamka 84 też bym nie ryzykowała.na własną rękę nie ma co brać.ja też biorę duphaston od 15dc przez 10dni.jutro spodziewany okres ale to dopiero 1 cykl z duphastonem więc @ pewnie się spozni. Wam też się opóźnia wtedy przy braniu duphastonu?

Napisane na T03 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam Was [emoji16]
U mnie 12 dc działamy. Czekam na testy owu. Moje pierwsze w życiu.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
kamka 84 też bym nie ryzykowała.na własną rękę nie ma co brać.ja też biorę duphaston od 15dc przez 10dni.jutro spodziewany okres ale to dopiero 1 cykl z duphastonem więc @ pewnie się spozni. Wam też się opóźnia wtedy przy braniu duphastonu?

Napisane na T03 w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne, dzieki za rade. rzeczywiscie troche strach samemu cos kombinowac, ale tyle sie naczytalam i tyle dziweczyn same biara CLO i Dupka... Jutro wypytam lekarza moze cos mi poleci. Az kurcze czasami idzie zwariowac. Ile cierpoliwasci nam staraczk jest potrzebne grrrrrr...
 
Hej ja już po wizycie[emoji4]
Otóż dziś mam 10 dc a pecherzyk dominujący na 19mm.mówi że dobrze.po badaniach widzi że owulacja u mnie jest i ze jest wszystko ok.
Mówiła ze owulacja powinna być do 2 dni.czyli wychodziloby ze ok 12-13dc mam owulacje a nie 14-15 jak ja myslalam[emoji53]mówiła żeby działać przez dwa dni jeszcze[emoji4]jestem zadowolona bo wszystko jest ok.endometrium mam 6 mm mówiła że ok jest myślicie że faktycznie ok?mam nadzieję na ten cykl.jak się nie uda mówiła żeby mąż poszedł się zbadać.Tak zrobimy jeśli się nie uda.jestem zadowolona[emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@judytka777 cieszę się, że uslyszalas dobre wieści :) No i owu u Ciebie wcześniej. A mierzylas kiedyś temp, czy to by się zgadzało? Na tych mm to ja się niestety nie znam, ale jak mówi, że ok, to jest pewnie ok. Dzialajcie, trzymam kciuki :)

Ponuro się zrobiło. Dopiero niedawno zaczął padać deszcz. Postanowiłam zrobić porządek z moim życiem i uspokoić się wewnętrznie, dlatego umowilam się do psychologa. W środę pierwsza wizyta. Mam stresa jak cholera, ale dam radę ;)

A tak ogólnie to czekam @. Nie mierzylam w tym cyklu temp. więc nie wiem co i jak, ale czuję, że jest blisko.

Przesyłam moc gorących uścisków w ten paskudny dzień :)
 
Hej ja już po wizycie[emoji4]
Otóż dziś mam 10 dc a pecherzyk dominujący na 19mm.mówi że dobrze.po badaniach widzi że owulacja u mnie jest i ze jest wszystko ok.
Mówiła ze owulacja powinna być do 2 dni.czyli wychodziloby ze ok 12-13dc mam owulacje a nie 14-15 jak ja myslalam[emoji53]mówiła żeby działać przez dwa dni jeszcze[emoji4]jestem zadowolona bo wszystko jest ok.endometrium mam 6 mm mówiła że ok jest myślicie że faktycznie ok?mam nadzieję na ten cykl.jak się nie uda mówiła żeby mąż poszedł się zbadać.Tak zrobimy jeśli się nie uda.jestem zadowolona[emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Super wiesci !!! To trzymamy kciuki za owocne starania!!! Teraz tylko meza brac w obroty :p
 
@adiika Fajnie że jeszcze ktoś tu mierzy temp.:) Ja mam w tym cyklu same zęby, nie wiem czy czekać jeszcze na skok czy na @. Ale może to przez karmienie tak mi się miesza... Chociaż ostatnie wykresy już były prawie normalne.
A psychologa polecam, kiedyś bardzo mi to pomogło. Powodzenia:))
 
reklama
@adiika Fajnie że jeszcze ktoś tu mierzy temp.:) Ja mam w tym cyklu same zęby, nie wiem czy czekać jeszcze na skok czy na @. Ale może to przez karmienie tak mi się miesza... Chociaż ostatnie wykresy już były prawie normalne.
A psychologa polecam, kiedyś bardzo mi to pomogło. Powodzenia:))

Ja też jeszcze karmię i te wykresy mimo tylu pobudek w nocy i tak ładnie uwidaczniaja skok :) Ale może tak być, że właśnie coś lekko zaburzy i niestety już nie wiadomo jak to interpretować :/ Raz miałam przeczucie co do owulacji, bo śluz i ból jajnika, a temp. dopiero za dwa dni skoczyla, więc na to też czasem trzeba brać poprawkę ;) Co do psychologa, to liczę, że mi pomoże, dobrze wiedzieć, że jego praca daje pozytywne skutki, oby i w moim przypadku długofalowe.
 
Do góry