reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

@adiika Fajnie że jeszcze ktoś tu mierzy temp.:) Ja mam w tym cyklu same zęby, nie wiem czy czekać jeszcze na skok czy na @. Ale może to przez karmienie tak mi się miesza... Chociaż ostatnie wykresy już były prawie normalne.
A psychologa polecam, kiedyś bardzo mi to pomogło. Powodzenia:))
Ja też mierze temp. Ale o dziwo mam piękne wykresy a lekarz mówi że owu nie ma. Mam faze niskich temleratur i po objawach typowo owulacyjnych mam piękny skok pozniej piękna faza wysokich no ale i tak dupa z tego wychodzi jak owu nie ma :(

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też mierze temp. Ale o dziwo mam piękne wykresy a lekarz mówi że owu nie ma. Mam faze niskich temleratur i po objawach typowo owulacyjnych mam piękny skok pozniej piękna faza wysokich no ale i tak dupa z tego wychodzi jak owu nie ma :(

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
A to nie jest tak ze jak.jest wysoka temperatura w dniach po owu to znaczy ze owulavja wystapila ?ja.sie zupelnie na tym nie.znam ale.siostra wlasnie prowadzila wykresy i kiedys mowila.mi i tlumaczyla co i jak nie wiem tylko czy o to moze byc faktycznie jakis wyznacznik
 
A to nie jest tak ze jak.jest wysoka temperatura w dniach po owu to znaczy ze owulavja wystapila ?ja.sie zupelnie na tym nie.znam ale.siostra wlasnie prowadzila wykresy i kiedys mowila.mi i tlumaczyla co i jak nie wiem tylko czy o to moze byc faktycznie jakis wyznacznik
No niby tak ale po badaniu hormonow wyszło ze rośnie mi LH lecz nie mam owu ale ze wzgledu na wysoki wynik LH moge miec wszystkie objawy owu. Tak bynajmniej powiedzial mi moj lekarz

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też jeszcze karmię i te wykresy mimo tylu pobudek w nocy i tak ładnie uwidaczniaja skok :) Ale może tak być, że właśnie coś lekko zaburzy i niestety już nie wiadomo jak to interpretować :/ Raz miałam przeczucie co do owulacji, bo śluz i ból jajnika, a temp. dopiero za dwa dni skoczyla, więc na to też czasem trzeba brać poprawkę ;) Co do psychologa, to liczę, że mi pomoże, dobrze wiedzieć, że jego praca daje pozytywne skutki, oby i w moim przypadku długofalowe.
Ja raczej myślałam że to nie kwestia zaburzeń przy mierzeniu tylko jakies wahania hormonów może przez to karmienie. I stąd cykl bezowulacyjny. Bo do tej pory wstawanie w nocy nic mi nie zaburzało. No nic, pozostaje tylko czekać.
@wisienka94 też byłam pewna że dwufazowość oznacza owulację na 100%...
 
Ale stary sobie ze mnie polewkę znalazł... Wraca z pracy a ja siedzę z kanapkami ze smalcem ze skwareczkami i ogórkiem kiszonym.... CO TY JESZ??? no chyba widzisz coo.. TO JA SIE BOJĘ CO TY BĘDZIESZ JADŁA JAK W CIĄŻY BĘDZIESZ....
Wrrr

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie lubi żadna z Was kanapek ze smalczykiem ze skwareczkami i ogórkiem kiszonym? :D bo ja uwielbiam ale to tato za dziecka nauczył mnie tak jeść [emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie lubi żadna z Was kanapek ze smalczykiem ze skwareczkami i ogórkiem kiszonym? :D bo ja uwielbiam ale to tato za dziecka nauczył mnie tak jeść [emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie w domu to moja mama tak lubi, wlasnie z ogorkiem kiszonym... ja to kiedys jadlam ze smalcem i musztarda, ale powiem szczerze ze dawno takiej kanapeczki nie jadlam.
 
U mnie w domu to moja mama tak lubi, wlasnie z ogorkiem kiszonym... ja to kiedys jadlam ze smalcem i musztarda, ale powiem szczerze ze dawno takiej kanapeczki nie jadlam.
No za mną tak chodziło i kupiłam pisznu smalec z masarni :) od czwartku zjadłam pół opakowania [emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale stary sobie ze mnie polewkę znalazł... Wraca z pracy a ja siedzę z kanapkami ze smalcem ze skwareczkami i ogórkiem kiszonym.... CO TY JESZ??? no chyba widzisz coo.. TO JA SIE BOJĘ CO TY BĘDZIESZ JADŁA JAK W CIĄŻY BĘDZIESZ....
Wrrr

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No za mną tak chodziło i kupiłam pisznu smalec z masarni :) od czwartku zjadłam pół opakowania [emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To teraz mi narobilas smaku i przypomnialas smaki z dziecinstwa :p
 
Do góry