reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Hej dziewczyny można dołączyć? Mam za sobą trochę przejść. 3 podejścia in vitro z byłym partnerem ponieważ żołnierze były słabe. Teraz nowe życie po rozwodzie z nowym partnerem w nowym kraju. Wszystko zmieniło się w moim życiu. 2cykl bez antykoncepcji;)
Mam 29 lat. Pozdrawiam!
 
reklama
Kwiatuszekq20 - ściskam Cię mocno i trzymam za Ciebie kciuki [emoji11] przepraszam, że mogę być zbyt wścibska, ale ten rozwód to przez problemy z zaciążeniem?

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się ostatnio niestety nie udało bo straciłam dzidziusia w 11 tygodniu :( a ta się cieszyłam :( no ale nie będę się poddawać i w przyszłym roku znowu będziemy się starać. Spróbuję się wcześniej w jakiś sposób przygotować. Zacznę brać witaminy, kwas foliowy i może jakieś suplementy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku się uda
 
Hej dziewczyny mnie tez dAwno nie bylo ,taka ładna pogoda, że trzeba było to wykorzystać. U mnie już powinna zbliżać się owulacji wg mojej aplikacji na tel ale śluzu jeszcze nie mam. Biorę wiesiolka ale póki co nie zauważyłam jego działania ,ale może musze poczekać do owulacji?
Witam nowe koleżanki i bardzo mi również przykro że jeden koleżance (nie pamiętam nicku) testy były pozytywne a niestety @ przyszła :( trzymaj się kochana i nie trać nadzieji
 
Hej dziewczyny można dołączyć? Mam za sobą trochę przejść. 3 podejścia in vitro z byłym partnerem ponieważ żołnierze były słabe. Teraz nowe życie po rozwodzie z nowym partnerem w nowym kraju. Wszystko zmieniło się w moim życiu. 2cykl bez antykoncepcji;)
Mam 29 lat. Pozdrawiam!
Trzymam kciuki [emoji4]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniec urlopu. Jutro 28 dc a ja padam po prostu. Mam kompletny mętlik.,Widząc pod uciskiem z piersi mleczna wydzieline po prostu słabo mi się zrobiło. Do tego moja specjalizacja w objawach urojonych...
No czekam.
Przyznaje że zrobiłam test wczoraj i dziś i dwa pozytywne czyli z cieniem drugiej kreski.
Po dotychczasowych przejściach staram się nie cieszyć za wczasu. Jeżeli @ nie będzie we wtorek pojadę na bete.

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniec urlopu. Jutro 28 dc a ja padam po prostu. Mam kompletny mętlik.,Widząc pod uciskiem z piersi mleczna wydzieline po prostu słabo mi się zrobiło. Do tego moja specjalizacja w objawach urojonych...
No czekam.
Przyznaje że zrobiłam test wczoraj i dziś i dwa pozytywne czyli z cieniem drugiej kreski.
Po dotychczasowych przejściach staram się nie cieszyć za wczasu. Jeżeli @ nie będzie we wtorek pojadę na bete.

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam mocno kciuki żeby @ nie pojawiła się :* mam nadzieję że niedługo będziemy ci pogratulować :D ja jestem dobrej myśli! Ty też powinnaś !
Długo już się starajcie? Ile razy miałaś test pozytywny który sie mylił?
 
Ja już mam córkę 3,5 roku. Potem straciłam dwie ciążę z czego jedna była po prostu pusta (rok temu, puste jajo płodów) Musiałam jakiś czas mieć na pozbieranie się... i od 2 cykli działamy z wielką niewiadomą (pcos bez aktualnego pomiaru hormonów)... no i zobaczymy.
Na prawdę mam dużą rezerwę do radości po tym wszystkim. Nigdy natomiast nie miałam testu poz. dwa dni przed @. Postanowiłam spróbować bo mdliło mnie na zakupach i dość wcześnie miałam ovu.
Sama jestem ciekawa i aż się boję...

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Koniec urlopu. Jutro 28 dc a ja padam po prostu. Mam kompletny mętlik.,Widząc pod uciskiem z piersi mleczna wydzieline po prostu słabo mi się zrobiło. Do tego moja specjalizacja w objawach urojonych...
No czekam.
Przyznaje że zrobiłam test wczoraj i dziś i dwa pozytywne czyli z cieniem drugiej kreski.
Po dotychczasowych przejściach staram się nie cieszyć za wczasu. Jeżeli @ nie będzie we wtorek pojadę na bete.

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki kochana [emoji173] ja mam mieć 15.08 @, jeszcze tyle czekania... nie wytrzymam chyba ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry