reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Hej dziewczyny :)
Monia, ja juz tez po cichu gratuluje:)

Wybaczcie nieobecnosc, ale jakos ostatnio stwierdzilismy z moim, ze musimy troche wykuzowac ;) a raczej ja... non stop myslalam o ciazy, powoli stawalo sie to obsesja. Musialam troche wrzucic na luz i jest o wiele lepiej :) oczywiscir caly czas testy robilam i starania byly- a czy owocne okaze sie ok 15.08 :) od dziaj biore duphaston, zobaczymy co podziała. Co u Was? :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny!
Ja nawet nie robilam juz dzis testu jak rano poszlam siusiu po nocy to polecialo ze mnie @ dosyc mocno wiec nie ma sensu :( co coz szkoda mi bardzo, przez 3 dni juz myslalam ze jestemw ciazy :( strasznie sie zawiodlam na tych wszystkich testach, juz nie wiem w ktore wierzyc, testy dwoch firm pokazywaly slabe kreski :( nie mysle ze to byla ciaza biochemiczna chociaz czulam ze tam sie cos dzieje ale to pewnie skutek brania clo, hormony szaleja. No nic nie poddaje sie chociaz jestem dzis zalamana i plakac mi sie chce co chwile, ale od jutra znowu zaczyna brac clo....... i historia zaczyna sie od nowa.......
dzieki za wasze wsparcie :) pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny!
Ja nawet nie robilam juz dzis testu jak rano poszlam siusiu po nocy to polecialo ze mnie @ dosyc mocno wiec nie ma sensu :( co coz szkoda mi bardzo, przez 3 dni juz myslalam ze jestemw ciazy :( strasznie sie zawiodlam na tych wszystkich testach, juz nie wiem w ktore wierzyc, testy dwoch firm pokazywaly slabe kreski :( nie mysle ze to byla ciaza biochemiczna chociaz czulam ze tam sie cos dzieje ale to pewnie skutek brania clo, hormony szaleja. No nic nie poddaje sie chociaz jestem dzis zalamana i plakac mi sie chce co chwile, ale od jutra znowu zaczyna brac clo....... i historia zaczyna sie od nowa.......
dzieki za wasze wsparcie :) pozdrawiam
Monia uda się. Po prostu się uda zobaczysz [emoji4]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monia strasznie mi przykro [emoji17] musisz się czuć paskudnie [emoji17] ale nowy cykl to nowa szansa [emoji11] clo wielu dziewczynom pomogło, pomoże i nam! ,[emoji11]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A testy są do bani, fakt [emoji4] przez to ja w dzień spodziewanej @ latam na beta hcg. Szkoda, że u Ciebie to takie drogie [emoji17]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@monia bardzo mi przykro. Niestety testy przed terminem, to maja to do siebie, ze potrafią namieszać. Może spróbuj testować najwcześniej w dniu @? Choć wiem jakie to trudne ...
Trzymam kciuki za nowy cykl [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@monia bardzo mi przykro. Niestety testy przed terminem, to maja to do siebie, ze potrafią namieszać. Może spróbuj testować najwcześniej w dniu @? Choć wiem jakie to trudne ...
Trzymam kciuki za nowy cykl [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana, wlasnie testowalam w dzien @ i w dwa nastepne dni bo 2 dni mi sie spoznil :(
 
reklama
Do góry