reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

U mnie 25 d.c Nadzieję pogrzebane, zauważyłam że z obydwu piersi pod mocnym uciskiem mam mleczna wdzieline. Czuję że dluga droga do powodzenia nas czeka i mam bardzo czarne myśli..

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dziś to już wogole nic nie wiem, test pod spodem z porannego moczu+ plusik jest bardziej widoczny niż wczoraj a test na górze robiony przed chwilą, że nie ma ciąży??? O co chodzi? Chtyba jednak nie jestem w ciąży :(
IMG_20170804_104143955_HDR.jpg
IMG_20170804_105315704_HDR.jpg


O Matko moja pomylka na testech napisalam lipiec a jest sierpien hi hi zamotana dzisiaj jestem :)
 

Załączniki

  • IMG_20170804_104143955_HDR.jpg
    IMG_20170804_104143955_HDR.jpg
    281 KB · Wyświetleń: 509
  • IMG_20170804_105315704_HDR.jpg
    IMG_20170804_105315704_HDR.jpg
    671,3 KB · Wyświetleń: 547
Może jeszcze stężenie bhcg jest zbyt małe. Testy pokazują wynik jeśli masz odpowiednie stężenia. A wiesz jakiej czułości były te testy? 25 czy 50? Tak czy siak. Za dwa dni powinno wyjsć już cos konkretnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja dziś to już wogole nic nie wiem, test pod spodem z porannego moczu+ plusik jest bardziej widoczny niż wczoraj a test na górze robiony przed chwilą, że nie ma ciąży??? O co chodzi? Chtyba jednak nie jestem w ciąży :(Zobacz załącznik 817560 Zobacz załącznik 817564

O Matko moja pomylka na testech napisalam lipiec a jest sierpien hi hi zamotana dzisiaj jestem :)
Dla mnie pozytyw jak nic [emoji4]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monia, w porannym moczu jest największe stężenie, więc wiadomo że jest bardziej widoczny. Zrób jeszcze jutro i umawiaj się na wizytę :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zdaje mi się, że jak ciąży nie ma to żaden test nic nie pokaże a tu ladnie pokazał plusik. I zgadzam się, że to strzenie i czułość testów może być różna i dlatego jeden pokazuje ciążę drugi nie.
Po cichu gratuluję! Super!
 
Dziewczyny chyba jednak nic z tego nie bedzie, bylam teraz siusiu i sorki ze tak doslownie ale jak sie podtarlam to mialam taka niteczke krwi wiec chyba @ dzis przyjdzie, chyba ze to tzw plamienie implantacyjene bo wiem ze niektore maja, sama juz nie wiem co myslicie, miala ktoras z was to plamienie implantacyjne???
czy da sie to odroznic od @??? powinnam drugiego dnia cyklu jesli nie bede w ciazy zaczac znowu brac Clo ale skad po 2 dniu wiedziec czy to @ czy to plamienie, szlak mnie jasny trafi, i jeszcze te testy jeden + drugi-, horror! Chyba najlepiej bedzie jak jutro z porannego moczu powtorze ten elektroniczny nawet mim plamien to powinnam wtedy miec 100% pewnosci - co myslicie?
Dzieki za wszystkie pocieszania i rady, jestescie Super i z Wami jakos latwiej to wszystko przejsc :):biggrin2:
 
reklama
Hej :)
Monia ja miałam plamienie implantacyjne (chociaż moja była ginka mnie obsmiala, że coś takiego nie istnieje) wystąpiło w 24 dc lub 25 dc i było to odrobinę podbarwionego śluzu już dokładnie nie pamiętam jak to wyglądało ale to raczej nie była żywa krew. Życzę Ci aby u Ciebie była to ciąża :) Czekamy na jutrzejszy test.

Pegas ładnie to napisalas, że się odcinasz od toksycznych ludzi, ja od początku tego roku też to zrobiłam :) Konto na fejsie już ponad 2 lata mam dezaktywowane i żyje mi się lepiej :)
To mleko z piersi to oznacza podwyższony progesteron albo raczej prolaktyne? Coś na p na pewno ;)

Colorado ja z moją teściową to ciągle na dystans mimo, że już dwa lata mieszkam z nią pod jednym dachem.. Trzeba zacisnąć zęby i jakoś dac radę wytrzymać wszelkie uszczypliwosci, chociaż wiem, że czasem ciężko.

Mamunia udanego wypoczynku :) Dokąd wyjechaliscie?

Dziś 3 dzień jak synek miał gorączkę. Idą mu zęby i nie wiem czy trzydniowka nam się dodatkowo nie przyplatala. Okaże się rano czy będzie wysypka ;) Całe szczęście, że teraz ma chłodne czoło, bo wcześniej strasznie był gorący i marudny, tylko na rękach by chciał być.

Dobranoc :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry