reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Często przy pozytywnych testach ta druga kreska nie jest bardz widoczna,pokaż! [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zrobilam zdjecia ale na nim jeszcze slabiej widac, chociaz na jednym tescie plusik wyglada calkiem calkiem tylko nie moge dodac bo mi pokazuje ze za duzy plik a ja nie wiem juz teraz jak sie zmniejsza, pomozcie :)))
 
Bardzo bardzo słabo na zdjęciu widać :(
IMG_20170803_153750.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170803_153750.jpg
    IMG_20170803_153750.jpg
    601,2 KB · Wyświetleń: 325
Właśnie nie mogę zrobić bo tu w pierdzielonym UK nie jest tak łatwo zrobić, jutro zrobię kolejny test mam nadzieję że pociemnienie...
 
Na tym rozowym z komórki nic nie widać ale ten niebieskim ma byc synbol + w drugim okienku jeśli ciąża, tak? Jeśli ma być symbol plusa to zdaje się jest-cien ale jest. Nigdy nie widziałam testu takiego u nas.

Powtórz jutro test.
 
No niestety cierpliwość to nie jest nasza mocna strona haha.

Pa dziewczynki, zaciazajcie dużo żebym gratulacje mogła składać jak wrócę ♡♡♡♡
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry