reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2018

Cześć dziewczyny. Witam nowe staraczki☺ ja ten sam rocznik co mamunia☺ co do badań to nic nie podpowiem bo nie wiem. Paaulett tak chodziło mi o test owu ale wszystko już wiem☺ najważniejszy poerwszy pozytywny potem już można nie robić☺ dużo napisalyscie nie jestem w stanie nadrobić☺ a z mężem znowu na wyjeździe więc czasu brak☺ Andżelika jak się czujesz?
 
reklama
Witam sie nie bylo mnie chwile bo mialam troche problemy zdrowotne.Zadzialo sie to nagle i dosc intensywnie dopiero tera powoli dochodze do siebie chociaz czeka mnie jeszcze kilka badan.

Nie wiem czy uda mi sie nadrbic bo widze ze sporo naskrobalyscie

Blair i inne nowe staraczki hello [emoji182][emoji182][emoji182][emoji182]

Stokrotenka kciuki wielkie za wyniki

Ciezaroweczki nasze jak sie czujecie?
 
Witam sie nie bylo mnie chwile bo mialam troche problemy zdrowotne.Zadzialo sie to nagle i dosc intensywnie dopiero tera powoli dochodze do siebie chociaz czeka mnie jeszcze kilka badan.

Nie wiem czy uda mi sie nadrbic bo widze ze sporo naskrobalyscie

Blair i inne nowe staraczki hello [emoji182][emoji182][emoji182][emoji182]

Stokrotenka kciuki wielkie za wyniki

Ciezaroweczki nasze jak sie czujecie?

Hej a my znów razem na staraczkach [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! U mnie humor dzisiaj średni, deszcz pada a u teściów napięta atmosfera co się też na nas odbija (niestety do jesieni musimy z nimi mieszkać)... Do tego 73 dzień cyklu, objawy na @ dają nadzieję że w końcu już przyjdzie ... W środę jedziemy do ginekologa, będę u niego pierwszy raz ale niestety póki co na NFZ a ponoć ma aparat do usg, który pamięta czasy Gierka...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
Blair szczerze powiem ze my juz 6 miesiecy sie staramy i jak na razie licho [emoji20] wiec podejrzewam ze latwo nie bedzie...jak zawsze zreszta
 
Witam sie nie bylo mnie chwile bo mialam troche problemy zdrowotne.Zadzialo sie to nagle i dosc intensywnie dopiero tera powoli dochodze do siebie chociaz czeka mnie jeszcze kilka badan.

Nie wiem czy uda mi sie nadrbic bo widze ze sporo naskrobalyscie

Blair i inne nowe staraczki hello [emoji182][emoji182][emoji182][emoji182]

Stokrotenka kciuki wielkie za wyniki

Ciezaroweczki nasze jak sie czujecie?
Cześć Kochana, opowiadaj co się stało. .. NIE dziękuję za kciuki, ale czuje ze to tsh hula jak chce [emoji20]

Mam nadzieje ze założymy wszystkie wątek Wózkowych [emoji23]

___________
Właśnie. .. gdzie jest nasza Ciężarówka Andżelika [emoji19] hop hop ?

Adika tez nam zniknęła [emoji20]
 
Jestem jestem Kochane :)
Podczytywalam Was, ale w związku z organizacją roczku w sobotę, miałam trochę na głowie. Było fajnie, tylko przyjechało dziecko z biegunka i mam nadzieję, że to faktycznie na zęby jak twierdziła matka, bo się wsciekne :/
Stokrotenko w końcu wczoraj mój mąż miał przerwę od alkoholu :) Dziś pewnie będzie pił, bo teściowa ma uro.

Daga osz ta wstretna @ :( Ale następny cykl, kolejna szansa :*

Aschlee szybkiego powrotu do pełni sił :)

Migdalove przerabane z tymi długimi cyklami :( Powodzenia na wizycie ;) Może nie będzie aż tak źle :p

Witajcie nowe staraczki :)

Ja w tym tyg skocze na kilka godz nad morze gdyby pięknie grzało.. mam nadzieję, że tak będzie :) Dalej boli mnie gardło, już trochę mniej niż wcześniej ale za to zaczęło mi odbierać mowę :/
 
reklama
Adika dobra choć chwila. .. ale strasznie mi przykro ze taki jest [emoji20] może porozmawiaj z nim bardzo szczerze ? Kurcze szkoda jego zdrowia, Twoich nerw. ..
Kuruj się tam [emoji9]
 
Do góry