reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Wszystkiego trzeba probowac ;) ja balam sie najpierw tego leku jak zaczal mi gino mowic o skutkach ubocznych a takze o ciazy mnogej, ale znioslam go bardzo dobrze lekkie bole glowy i bezsennosc przez te 5 dni brania a tak to spoko, a do mysli o blizniakach tez powoli sie przyzwyczajam jakby sie zdazyly ;)
 
reklama
Najważniejsze żeby były ! I całe i zdrowe [emoji6] ja bym pewnie była w szoku co do ciąży mnogiej ale nie ma to dla mnie znaczenia. Najważniejsze żeby były zdrowe...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Dokladnie, a moze sa tu jakies dziewczyny ktore byly w ciazy po Clo ????i dodadza mi troche wiary w ten lek na upragnione dwie kreseczki....
 
Witam wszystkich! Jestem tu nowa, czytam Wasze historie i postanowilam dolaczyc do staraczek attachFull814944 Moja historia po krotce jest taka: mamy juz 9 letniego synka, mieszkam w UK i od ponad dwoch lat staramy sie o drugie dziecko, marzy mi sie dziewczynka attachFull814945 a tu nic. Od kilku miesiecy chodzimy juz do kliniki leczenia nieplodnosci, po wszystkich naszych badaniach tj. hormony, droznosc jajowodow, nasienie meza, mierzenie tempki,testy owulacyjne wszystko ok jak w zegarku a dziecka jak nie bylo tak nie ma, no moze moj wiek bo za 3 dni pyknie mi 36 niestety ;( Obecnie jestem po pierwszej kuracji z Clo 2 tabletki raz dziennie od 2 do 6 dnia cyklu, jutro mam monitoring jak podzialalo i ustalenie daty najlepszego dnia na "przytulanko", nie moge sie juz doczekam zeby sprawdzic czy cos sie tam wyklulo. Jakie sa wasze doswiadczenia z Clo? pomoglo wam? Powoli juz zaczynam zalamywac sie patrzac co miesiac na jedna cholerna kreske na tescie. Mam wciaz jednak nadzieje ze Clo zdziala jakies cuda i w koncu mi sie uda.
Witaj! O tyle dobrze, że wszystko wydaje się być ok u ciebie i męża. Pozostaje nam bardzo mocno trzymać kciuki! :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
Cześć , Monia, niestety nie pomogę. Nigdy tego specyfiku nie brałam i nie mam doświadczenia.

Stokrotenko, mam takie samo przemyślenia co Ty i to samo sądzę. Wogole ja brałam luteine w ciąży i bałam się o to, że jak odstawie to poronienie będzie. Zapytaj lekarza za wczasu jak to wygląda w praktyce czy jest to realne.
 
 Dzień dobry wszystkim!
Jakie humory na dziś? Mam nadzieję, że dobrze :happy:Ja już pracuje wiec się żegnam.
 
 Dzień dobry wszystkim!
Jakie humory na dziś? Mam nadzieję, że dobrze :happy:Ja już pracuje wiec się żegnam.
Dzień dobry!

Byłam na badaniach Ft3 ft4 tsh i glukoza. Wieczorem mają być wyniki [emoji110][emoji110]

aż się boje o tsh [emoji20]
Cześć , Monia, niestety nie pomogę. Nigdy tego specyfiku nie brałam i nie mam doświadczenia.

Stokrotenko, mam takie samo przemyślenia co Ty i to samo sądzę. Wogole ja brałam luteine w ciąży i bałam się o to, że jak odstawie to poronienie będzie. Zapytaj lekarza za wczasu jak to wygląda w praktyce czy jest to realne.
Właśnie mam wizytę 31 lipca ale nie wiem czy pójdę na nią bo tego dziada nie trawie, a tylko ten ma takie wizyty " od reki " [emoji19]
 
reklama
Hej
Chyba nieśmiało do Was dołączę ;) byłam na bb ponad 2lata temu, na staraczkach, później na pazdzietnikowkach 2015. Mam prawie 2letnia Córeczkę, powoli myślimy z Mężem o rodzeństwie dla Niej. Na razie nie możemy się starać bo będę zmieniać prace z początkiem października, wiec finansowo to nienajlepszy okres, ale chce wykorzystać ten czas na doprowadzenie swojego organizmu do równowagi. Prawdopodobnie mam problem z prolaktyna, od roku nie kp a ostatnio mam mleko znów w piersiach przed @. Myśle ze w okolicach połowy 2018 pomyślimy o staraniach, ostatnio udało się dokładnie po roku ale tylko dlatego ze odpuściłam zupełnie, oczyściłem głowę i nawet myślałam o powrocie do zabezpieczania (akurat miałam dużo spraw które ciąża by skomplikowała, oczywiście od razu wtedy zaszłam w ciąże ;) a plany się przeplanowaly, teraz wiem se trzeba więcej luzu ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry