reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Idealnie :)! Czyli nowy początek! Super, że w pracy Ci się podoba. Łatwiej się żyje z perspektywą nie upierdliwej pracy :).

Aggs, no niestety. Podobno są nawet jakieś medyczne uzasadnienia dlaczego jak się ciąży nie planuje, to łatwiej zaskakuje. Nie pamiętam dokładnie o co chodzi, ale wiadomo, kwestia głowy ;). Szkoda, że działa odwrotnie :p.

Tola, jak się czujesz? Kiedy masz wizytę?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
No też czesto to wspominam i czesto zastanawiam sie jak to jest ... i dlaczego tak jest ...nie raz kłóce się o to z Bogiem jak widzę gdzies w tv np ze kobieta urodzila zdrowe dziecko i wyrzucila na smietnik albo jak slysze historie kobiet ktore zaszly chociaz wcale nie chcialy i teraz sa nieszczesliwe :huh:jak dla mnie to czasem wydaje mi sie ze zyjemy w dziwnym bardzo swiecie gdzie nie ma sprawiedliwosci i czesto to wlasnie najbardziej cierpią ci dobrzy ludzie :baffled:
@Migdalove jak twoja @@ dalej nie widac jej na horyzoncie? &&&&& zaciśnięte mocno nadal kochana .
@KatiNails jak samopoczucie ?jak wyglada teraz twoja praca nadal rzadzisz czy juz teraz mniej?
@leeleeth co tam u Ciebie i twojej gromadki ?jak maluszek rośnie w siłę? :-)pozdrowionka.dla Was wszystkich
@Dagaa11 mam nadzieje ze twoje testy owu dzis juz ladnie sćiemnieją ...:-)
U mnie 18dc poki co bez zmian ja nawet w tym cyklu na nic nie licze ze tak powoem od razu spisuje.go na.straty bo nie ma.szans na.ciążę w tym cyklu mąż mial problemy z kregoslupem wiec przytulanki byly tylko 4dc ,8dc,13dc,14dc,i 16dc no i chyba od dzis cos wiecej bedzie bo maz coraz lepiej juz sie czuje ale teraz to i tak juz o wiele za późno musialby sie stac cud i owu musiala by sie przesunac ale w moim przypadku jest to nie mozliwe bo cykle regularne.co 28dni ... no nic jak co odbije sobie to wszystko w przyszlym cyklu nic nie.poradze :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj kochana ... jak dlugo czekalas na @@ po zabiegu?przyszla tak jak powinna kiedys slyszalam ze jak dostawalo sie @@co 28dni np to powinna ona przyjsc 28dni liczac od nia zabiegu ale nie wiem jak to jest..
Kiedy zaczynasz ponowne staranka.?zaraz po skonczonej @?
Zabieg mialam 10 grudnia. A co do staranek to maj i czerwiec a jak się nie uda to czekamy do czasu aż dostanę umowę na stale czyli do marca 2020.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Zabieg mialam 10 grudnia. A co do staranek to maj i czerwiec a jak się nie uda to czekamy do czasu aż dostanę umowę na stale czyli do marca 2020.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
2020 rok jeju jaki to odlegly czas .... ja nie wyobrazam sobie czekac na staranka 2 lata :-)no ale u mnie to tez kwestia wieku a wiadomo ze jak ja sie starzeje to i inne sprawy wraz ze mną wiec jo korzystam poki jeszcze mogę ... :-)
 
2020 rok jeju jaki to odlegly czas .... ja nie wyobrazam sobie czekac na staranka 2 lata :-)no ale u mnie to tez kwestia wieku a wiadomo ze jak ja sie starzeje to i inne sprawy wraz ze mną wiec jo korzystam poki jeszcze mogę ... :-)
Wiem kochana że odległy czas ale co zrobić. Jak sie ani w maju ani w czerwcu nie uda no to trudno....trzeba będzie poczekać.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Aia - mam dokładnie to samo, zaczynam się starać i bum, hocki klocki. I też wolę nie robić testu przed @ z podobnych co Ty motywów.

U mnie pod teoretyczną końcówkę cyklu skok. Nie sądzę, żeby to zwiastun dzidziusia był, raczej szaleństwo hormonalne.
Mama mojego M. w szpitalu, przyjaciółka też. Oszaleć idzie.
 
Aggs mam pco, zanim zaczelam brac inofolic nie mialam owu i wiele innych, raz lekarz przepisal duphostan i zaskoczylo wiec jednak nie jest zle. Licze ze po ciazy wsztstko jest ok i bedzie latwiej, ale po @ pojde do lekarza upewnic sie czy owulacja jest
 
Ja sie witam w 13 dc, test owu dopiero po pracy zrobie, ale tak czy siak od jutra dzialamy :) zobaczymy co to bedzie. Pierwszy raz w tym cyklu robie pomiary temperatury. Robilam juz wczesniej, ale nie codziennie. A teraz skrupulatnie robie od razu po przebudzeniu i strasznie skacze mi ta temperatura. To normalne? Wiem, ze najwazniejsze zeby byl zauwazalny skok w czasie owulacji, a pozniej ma sie utrzymywac temp az do @, no ale martwia mnie te skoki w pierwszej fazie cyklu. Ma ktorad podobnie?
1515655383-83a4b46d1d844078-aaaaaa.png


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)

@Elodia kochana trzymam kciuki żeby jednak się udało maj/czerwiec a jak nie to zaczynamy starania prawie w jednym czasie bo ja zawiesiłam ( też zresztą ze względu na pracę ) starania do jesieni 2019 .. też jeszcze prawie 2 lata :)
 
reklama
Dzień dobry :)

@Elodia kochana trzymam kciuki żeby jednak się udało maj/czerwiec a jak nie to zaczynamy starania prawie w jednym czasie bo ja zawiesiłam ( też zresztą ze względu na pracę ) starania do jesieni 2019 .. też jeszcze prawie 2 lata :)
To w razie czego byśmy się wzajemnie dopingowały :-) no ale zobaczymy jak to bedzie....moze w maju lub czerwcu się uda. A jak nie to trudno. Jakos te dwa lata wytrzymam.

Dobra idę spac po nocce bo już oczy mi sie kleją.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Do góry