reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Kobieta to badanie z krwi sie robi. No ja musialam wiedziec bo myslala o in vitro i nie bylam pewna czy juz dzialac czy dac sobue czas. Robilam tez na m. in ureoplazme ktora tez moze powodowac utrudnienia i poronienia
 
reklama
Kobieta to badanie z krwi sie robi. No ja musialam wiedziec bo myslala o in vitro i nie bylam pewna czy juz dzialac czy dac sobue czas. Robilam tez na m. in ureoplazme ktora tez moze powodowac utrudnienia i poronienia
No, no:-) z krwi. To jest chyba to które mnie interesowało, ale zapomniałam nazwy.
Zaczyna się kłucie jajników, chyba się owulacja przesunęła :-(

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mnie korci od kilku dni, ale będę twarda. Mam jakiś silny pierwotny lęk przed testowaniem za wcześnie. Boję się uświadomionej straty...A ostatecznie statystycznie tracimy aż 50-60% zapłodnionych jajeczek wraz @! Mnie ta świadomość powala i zwyczajnie wolę nie wiedzieć, że się jajeczko zapłodniło, ale nie zagnieździło dobrze. W dwóch pierwszych ciążach też twardo czekałam do 7 dni po spodziewanej @. Ale wiecie, widok dwóch grubych krech - bezcenny ;). Coś za coś!
A teraz to w ogóle nie zakładam powodzenia. To nasz 1cs, jesteśmy starzy, ja mam takie sobie regularne cykle, seksiliśmy się nie za często i nie w samą owu, dwa dni temu miałam śluz kawa z mlekiem, więc mam mentalny luz. Prawdopodobieństwo jest tak nikłe, że go nie dopuszczam.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Stara się odezwała ;). Jedziemy na tym samym wózku!:) Proponuje wyrzucić zegarki i kalendarze :). Ostatnio zdałam sobie sprawę, ze już nie lubię moich urodzin ;). Nie ma się co poddawać, ale fakt jest taki, ze Pani doktor na pierwszej wizycie lekko dała mi do zrozumienia, ze nie mamy za dużo czasu i trzeba się ostro wziąć za starania :). My zaczęliśmy 2cs.
 
Ja nie potrafilabym byc az tak twarda. Moze dlatego, ze lata leca, a pierwsza ciaze stracilam.
Co do tych 50-60% to straszna prawda. Ale takie zycie. Jak nie urok to sraczka. My robimy testy owu, liczymy dni plodne, robimy monitoringi, dbamy o siebie, a i tak wychodzi jak wychodzi.
A taka upita na imprezie kolezanka z upitym kolega raz bzyku bzyk w krzaczorach i bach! Ciaza. Malo tego. Jeszcze piekne i zdrowe sie dziecie urodzi.
To niestety prawda. Te co nie uważają i często nie chcą, to mają. Mało tego piją i nie dbają o siebie a dzieci zdrowe. Takie to niesprawiedliwe niestety...
Nie trać nadziei, ja syna urodziłam jak miałam 29 lat i tez po poronieniu. Wiem jakie myśli wtedy są, strach i presja czasu żeby zdążyć urodzić chociaż jedno dziecko i nie było powtórki. My 5 lat czekaliśmy na naszego skarba i żałuje tylko jednego, że tak długo czekałam z decyzją o kolejnym dziecku.
 
Witam się w 1 dniu 1 cyklu po zabiegu :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Witam się w 1 dniu 1 cyklu po zabiegu :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Idealnie :)! Czyli nowy początek! Super, że w pracy Ci się podoba. Łatwiej się żyje z perspektywą nie upierdliwej pracy :).

Aggs, no niestety. Podobno są nawet jakieś medyczne uzasadnienia dlaczego jak się ciąży nie planuje, to łatwiej zaskakuje. Nie pamiętam dokładnie o co chodzi, ale wiadomo, kwestia głowy ;). Szkoda, że działa odwrotnie :p.

Tola, jak się czujesz? Kiedy masz wizytę?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się w 1 dniu 1 cyklu po zabiegu :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Witaj kochana ... jak dlugo czekalas na @@ po zabiegu?przyszla tak jak powinna kiedys slyszalam ze jak dostawalo sie @@co 28dni np to powinna ona przyjsc 28dni liczac od nia zabiegu ale nie wiem jak to jest..
Kiedy zaczynasz ponowne staranka.?zaraz po skonczonej @?
 
Do góry