reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Rzeczywiscie, pogoda dopisuje, cale dnie na placu zabaw spedzamy, Nie ma czasu na forum;)

Stokroteńko, witaj! Trzymam mocno kciuki, zeby szybko sie udalo ujrzec te dwie kreseczki:) Jak idzie z dieta bezmleczna? Ja juz wiele razy probowałam, ale zawsze sie łamie;)

Tita, Jak samopoczucie? Kiedy testujesz?:)

Reszta Dziewczyn, hop hop!:)

Ja Mam juz termin mojej operacji: polowa wrzesnia. Nie wiem ile trzeba po takim zabiegu poczekac ze staraniami... Myśle, ze z poł roku łacznie zejdzie:)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja będę testować za tydzień. Wczoraj przy usg brzucha pani doktor zwróciła uwagę na powiększony trzon macicy który może sugerować ciążę której jeszcze nie widać, zobaczymy. Tita gratulacje☺ pogoda piękna my całe dnie na dworze☺
 
Chcemy chcemy im nas wiecej tym fajniej :-)
[emoji9]
Rzeczywiscie, pogoda dopisuje, cale dnie na placu zabaw spedzamy, Nie ma czasu na forum;)

Stokroteńko, witaj! Trzymam mocno kciuki, zeby szybko sie udalo ujrzec te dwie kreseczki:) Jak idzie z dieta bezmleczna? Ja juz wiele razy probowałam, ale zawsze sie łamie;)

Tita, Jak samopoczucie? Kiedy testujesz?:)

Reszta Dziewczyn, hop hop!:)

Ja Mam juz termin mojej operacji: polowa wrzesnia. Nie wiem ile trzeba po takim zabiegu poczekac ze staraniami... Myśle, ze z poł roku łacznie zejdzie:)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Łącznie pół roku to malutko. Szybciutko zleci [emoji8] ja z moim PCOS nie jestem taka optymistyczna dlatego dolaczylam do Staranek 2018...
Kupiłam testy owulacyjne oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zatestowala. I mimo 14dc nie ma owulacji no cóż wezmę duphaston za dwa dni to może będzie...
@Leylah dzisiaj zatestowałam bo wypadał mi termin @ i dwie kreseczki wyszły :) Cieszę się ale tak ostrożnie, boje się zapeszać.
Jejjjuuuuuu [emoji7] pewnie, lecisz jutro na betę ?? Mówiłaś juz swojemu ??? [emoji7]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Mówiłam z samego rana :) Jutro idę na tsh i ft4, na betę nie idę, nie chcę się nakręcać. 31 maja umówiłam wizytę u gin. W pierwszej ciąży też bety nie robiłam.
 
reklama
Do góry