reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Weszłam na komputer i normalnie taka różnica. Niebo a ziemia. W aplikacji nie jest mi tak przejrzyście jak tutaj, chociaż tam mam Was pod ręką.


Efekt jest najważniejszy. Ja mam wrażenie że u nas jest super w dni niepłodne, a odkąd się staramy to w płodne jest stres, albo nie trafiamy w owulacje. Przeważnie nam wychodzi dzień lub dwa dni przed.

To samo mam. Ja soboe własnie przypomniałam czego najbardziej brakowało mi na diecie. Chleba i ziemniaków. Już sie boje jak ja bez ziemniaczków wytrzymam:-p. No ale pozostało mi zaledwie 41 dni z 42:-D.:p


Ja właśnie nie mogę kawki z mleczkiem, chyba że kawę z cykorii, ale niestety nie posiadam. Poza tym kawa bez mleka to dla mnie nie kawa:(
No ja czarnej kawy nie rusze,generalnie moge nie pic wogole,ale herbate musze przelamac ta gorycz czyms.trzymam kciuki za diete,wyglada rygorystycznie...ja musze miec jakas lajtowa bo sie zniechecam szybko,a dwa posty w tygodniu jakos przezyje;)
 
reklama
No i pojawiło się u mnie plamienie. Ból nadal silny czyli rano obudzę się zalana [emoji23] szyjka już nisko i miękka. Okres murowany
 
No ja czarnej kawy nie rusze,generalnie moge nie pic wogole,ale herbate musze przelamac ta gorycz czyms.trzymam kciuki za diete,wyglada rygorystycznie...ja musze miec jakas lajtowa bo sie zniechecam szybko,a dwa posty w tygodniu jakos przezyje;)

U mnie nie dziala cos takiego jak ograniczenie, ja jestem jak alkoholik. Musze odciąć całość, żeby mniej kusiło.

No i pojawiło się u mnie plamienie. Ból nadal silny czyli rano obudzę się zalana [emoji23] szyjka już nisko i miękka. Okres murowany
Współczuje:(
 
Hej dziewczyny, na wstępie życzę Wam wszystkich Wspaniałego Nowego Roku i aby Wasze marzenia o ciąży i nie tylko o niej się spełniły :):):):)

U mnie wszystko ok, jak może pamiętacie @ mi się spóźniał i miałam brać na wywołanie. Miałam wziąć pierwszą tabletkę jutro ale właśnie zaczęło się plamienie.
No w sumie się cieszę, bo w końcu coś (to jest 60 dc!!!!!) ale miałam na 3dc iśc na badanie krwi a to będzie sobota jeśli jutro będzie już porządny @....:mad:
 
Hej dziewczyny, na wstępie życzę Wam wszystkich Wspaniałego Nowego Roku i aby Wasze marzenia o ciąży i nie tylko o niej się spełniły :):):):)

U mnie wszystko ok, jak może pamiętacie @ mi się spóźniał i miałam brać na wywołanie. Miałam wziąć pierwszą tabletkę jutro ale właśnie zaczęło się plamienie.
No w sumie się cieszę, bo w końcu coś (to jest 60 dc!!!!!) ale miałam na 3dc iśc na badanie krwi a to będzie sobota jeśli jutro będzie już porządny @....:mad:
No to by bylo lepiej jakby naturalnie przyszlo,to wyglada jakby ci sie jeden cykl odpuscil
 
Ja zawsze tydzien przed juz zaczynalam odczuwac pms, wyskakiwalo mi pelno swinstw na twarzy, brzuch bolal tak ze masakra i chodzilam wkurzona [emoji57] w udanym cyklu tez tak było ze nawet ponad tydzien przed sie u mnie zaczelo i juz byłam pewna ze znow nie wyszlo ale na dwa dni przed ostatecznym terminem @ (cykle mialam 24-29dni) wiec tak w 27dc wszystko mi przeszło ale nadal sadzilam ze @ przyjdzie [emoji57] w 30dc testowalam [emoji106]


Ja dzis pierwszy raz od dawna zemdlalam na pobraniu krwi [emoji58] strasznie sie czuje od rana a tu cie czlowieku nawet nie przepuszcza a jeszcze zwyzywaja [emoji58] z tych nerwow i oslabienia, braku sniadania jak zaczela mi pobierac krew to paw na podloge i zemdlalam [emoji58] babka tak spanikowala ze po karetke dzwonic chciala [emoji58]
Na szczescie do siebie doszlam szybko, ale wiadomo polezec musiałam a w tym czasie juz facet co za mna byl dwa razy zajrzał do srodka bo on sie spieszy i nie bedzie czekal az sobie poleze [emoji37]
Ja od czasu kiedy bardzo słabo mi się zrobiło podczas pobrania, pobieram na leżąco (zawsze w tym pokoju jest leżanka) i potem czekam chwilę zanim wstanę. Polecam każdemu.
 
A ja dostałam bólu jak na @. No nic. Oby tylko teraz @ szybko przyszła i lecimy dalej :)

A ja dziś kupiłam w lidlu dietę sokową na 3 dni. Za jeden dzień 14.99zl także troszkę może jelita mi się oczyszczą, bo mam z nimi ogromny problem
Ja sobie właśnie sama od 3 dni wyciskam takie soki, wyciągnęłam z szafy wyciskarkę :) Nie wiem ile litrów w tej lidlowskiej diecie na dzień wychodzi soku, ale przy tej cenie co podałaś obawiam się, że nie jest to dobrej jakości. Są firmy sprzedające gotowe soki i kosztuje to ok 90 zł na dzień.
 
reklama
Do góry