reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Załączniki

  • Screenshot_2019-01-02-18-36-43.png
    Screenshot_2019-01-02-18-36-43.png
    20,2 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Też nie wiem bo ja nie obserwowałam tego w ogóle od pewnego momentu, ale wydaje mi się, że po prostu płodniaki miałaś później niż w połowie cyklu [emoji1] ważne, że się udało [emoji176]
Czyli jak to jest pozno?5 dni przed okresem?bo ja nie wiem,kiepsko sie orientuje w tym kierunku:)
 
Dziękuję za gratulacje :*
Tak w piątek zrobię znów bete :)
Faktycznie chyba bardzo wczesna ciąża aż dziwne ,że testy zlapaly [emoji13]
Gratulacje!!! To który to cykl starań? U nas takie fajne statystyki, że średnio 2 dziewczyny na miesiąc zachodzą może kiedyś ja w te statystykę wskoczę. A tak wogole to SCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!! I jak najwięcej II kresek chce tu widzieć! Nie miałam troszkę czasu żeby się odezwać ale nadrabiam
 
Gratulacje!!! To który to cykl starań? U nas takie fajne statystyki, że średnio 2 dziewczyny na miesiąc zachodzą może kiedyś ja w te statystykę wskoczę. A tak wogole to SCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!! I jak najwięcej II kresek chce tu widzieć! Nie miałam troszkę czasu żeby się odezwać ale nadrabiam
W 3 cyklu się udało:) sama jestem w szoku,że tak szybko....
 
A ja dostałam bólu jak na @. No nic. Oby tylko teraz @ szybko przyszła i lecimy dalej :)

A ja dziś kupiłam w lidlu dietę sokową na 3 dni. Za jeden dzień 14.99zl także troszkę może jelita mi się oczyszczą, bo mam z nimi ogromny problem
 
Ja nie mogę takich diet drastycznych bo mi zaraz łeb pęka, kręci się i słabo. Ale jak jakieś fajne skutki tej diety będą to dawaj znać. Ja się też muszę wziąć za siebie bo 3 wesela na wakacjach, trzeba jakoś wyglądać

Dla mnie to raczej kwestia oczyszczenia jelit, bo nawet leki nie pomagają. Teraz 3 dni na sokach a później już normalna dieta dostosowana do mnie wiec mam nadzieje, ze waga powolutku będzie leciała. Przed ten detoks sokowy zapewne sporo zejdzie, ale i wróci, bo to efekt właśnie pustych jelit.
Mnie tez zawsze na dietach boli głowa, ale to kilka dni a później organizm się przyzwyczaja i jest ok. Pamietam jak pół roku pięknie się odżywiałam i ćwiczyłam - schudłam 14 kg i czułam się świetnie. Miałam tyle siły i energii.... a teraz jem jak świnka i nie mam siły na nic
 
Dziewczyny doradzcie dziś mi taki test owu wyszedł, wczorajszy się nie udał bo się opiłam herbat to nie mam porównania bo ledwo kreska wyszła. Myślicie, że to już? Czy jeszcze jutro go powtórzyć? Wczoraj były ❤️ i nie wiem czy poprawić jutro czy może dzis... IMG_20190102_202211.jpg
 
reklama
Dziewczyny doradzcie dziś mi taki test owu wyszedł, wczorajszy się nie udał bo się opiłam herbat to nie mam porównania bo ledwo kreska wyszła. Myślicie, że to już? Czy jeszcze jutro go powtórzyć? Wczoraj były [emoji3590] i nie wiem czy poprawić jutro czy może dzis... Zobacz załącznik 929791
Test pozytywny czyli owulacja za 24-36h. Działaj dzisiaj i jutro [emoji6]
 
Do góry