reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

A zamawiałaś catering czy sama wszystko przygotowywałaś ?
Sama robilam wszystko. Bylam zapisana do grupy z pomysłami na potrawy w poście i w sumie to mi duzo ulatwiło. Kombinowalam tak, zeby robiac cos dla chłopaków stworzyc cos podobnego dla mnie. Np robiłam gołąbki to swoje nadziewalam samym szpinakiem i robiłam sobie sos pomidorowy. Tzn wiadomo bez zabielania. Frytki robilam z dyni bo z innych warzyw mi nie smakowaly. Jadlam duzo leczo i kapusty bo te potrawy uwielbiam.
 
reklama
Ja tak samo. Testuje 31.12 [emoji16] niby były tylko 2 [emoji813]️ przed owu, ale może... jakimś cudem ;)
U mnie ❤ było trzy dni przed i dzień po owulacji wiec tez raczej liczę na cud ;)
A teraz napisze wam jaka ze mnie desperatka będziecie się śmiały w głos. A wiec jak wczoraj się przyznalam zrobiłam test w 24 dc i teoretycznie biało choć ja się upierałam ze coś tam widzę:yes: dziś zmierzylam tempke i 37 i cala w radości ze nie spada wygrzebalam test i okazało się ze jest cień mojej kreski szkoda tylko ze dzis juz niewazny. Wariatka ze mnie
 
U mnie [emoji173] było trzy dni przed i dzień po owulacji wiec tez raczej liczę na cud ;)
A teraz napisze wam jaka ze mnie desperatka będziecie się śmiały w głos. A wiec jak wczoraj się przyznalam zrobiłam test w 24 dc i teoretycznie biało choć ja się upierałam ze coś tam widzę:yes: dziś zmierzylam tempke i 37 i cala w radości ze nie spada wygrzebalam test i okazało się ze jest cień mojej kreski szkoda tylko ze dzis juz niewazny. Wariatka ze mnie
Oby cień zamienił się w grubą kreskę [emoji4]
 
Mam 27dc. 4dni do @ i .... zrobiłam test i .... jak to kiedyś jedna z dziewczyn napisała na forum "białe jak koszula starego Chajzera" [emoji53][emoji53]
 
reklama
Do góry