reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
U mnie niby 2 dni do @... kusi żeby kupić test i zrobić [emoji12] Ale gdzieś tam z tylu pojawia się myśl " cykl bezowulacyjny "[emoji1]

Testuj! Może będzie pozytyw :)

Ja mam 5 dni do @ i dzisiaj już liczyłam ile mam w domu testów ciążowych [emoji23] zwariowałam!

Jutro będę Mamą, ale chrzestną [emoji16][emoji16]
Gratuluję! I jak widzę to już kolejny raz, super :)
 
U mnie niby 2 dni do @... kusi żeby kupić test i zrobić [emoji12] Ale gdzieś tam z tylu pojawia się myśl " cykl bezowulacyjny "[emoji1]
Osobiscie uwazam ze okolo 3 dni do @ to najgorszy czas dla psychiki.
Ja mam 5 dni do @ i dzisiaj już liczyłam ile mam w domu testów ciążowych [emoji23] zwariowałam!

Jutro będę Mamą, ale chrzestną [emoji16][emoji16]
Gratulacje. Super sprawa. Ja jestem chrzestną tylko jednej panienki, ale za to jaka lobuziara[emoji23]. Daje buziaki mojemu mezowi ( 2 lata ma) i się cieszy ze zazdrosna jestem.
Doktorka kazała przyjść nie wcześniej niż w 6tc, więc tydzień jeszcze muszę poczekać. Ale chciałam już chociaż się zapisać i choć znać datę. Bo tak, to jedna wielka niewiadoma. I zależy mi na wizycie by dała mi lekarka zaświadczenie o ciąży do pracy. Bez tego nie mowię nikomu.
Tak sie wlasnie zastanawialam czy powiedziałas. Na twoim miejscu tez bym poczekała na zaswiadczenie.
 
Nie tutaj więcej takich [emoji23][emoji23][emoji23]
Jakby człowiek rozpaczliwie szukał tej bladej kreseczki [emoji1][emoji1]
Kurde a żebyście mnie widziały jak sie doszukiwalam tej kreseczki i niby już widziałam cień cienia ale to chyba tylko moj cień albo jakies zwidy bylo mi przykro jak cholera a teraz troche sie śmieje sama z siebie i nie poddaje się
 
Kurde a żebyście mnie widziały jak sie doszukiwalam tej kreseczki i niby już widziałam cień cienia ale to chyba tylko moj cień albo jakies zwidy bylo mi przykro jak cholera a teraz troche sie śmieje sama z siebie i nie poddaje się

To najważniejsze ze się nie zarażasz [emoji1319]
Ja mam troche gorzej bo jak nie będę teraz w ciąży to kolejne próby będą dopiero w lutym [emoji18][emoji18] przez delegacje męża
 
Nie tutaj więcej takich
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png

Jakby człowiek rozpaczliwie szukał tej bladej kreseczki [emoji jsosns nskaoansks nxksi njjk dpdla ndhen nxks
To najważniejsze ze się nie zarażasz [emoji1319]
Ja mam troche gorzej bo jak nie będę teraz w ciąży to kolejne próby będą dopiero w lutym [emoji18][emoji18] przez delegacje męża
O kurczę to faktycznie nie za fajnie. Ja jak już pisałam ten cykl raczej powinnam spisać na straty bo serduszkowanie dzień po owulacji a wcześniej trzy dni przed wiec raczej wątpię ale jednak mam meggaa nadzieję ze coś się ruszylo
 
reklama
Do góry